Jump to content

Kataklysm


yustargazer

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Preslušao sam album, i moram priznati da je veliko, veliko razočarenje. Nisam očekivao Devastation II, ali ovo je zaista ispod proseka za ovakav bend. Pa Dagenais 80% vremena drnda jednu te istu žicu, a ne samo da ovo nije northern hyperblast, nego nije ni nothern blast. Užasno sporo, bezidejno i dosadno. Bedak :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslušao sam album, i moram priznati da je veliko, veliko razočarenje. Nisam očekivao Devastation II, ali ovo je zaista ispod proseka za ovakav bend. Pa Dagenais 80% vremena drnda jednu te istu žicu, a ne samo da ovo nije northern hyperblast, nego nije ni nothern blast. Užasno sporo, bezidejno i dosadno. Bedak :(

sve si rekao.

tesko razocarenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni album nije razocarenje, vec solidno izdanje. Ima ovde svega dobrih rifova, soloa, doadnih momenta , monotonosti, svega. Nije album tolko losh kolko vi govorite.

Mislim odlichna je pesma Blood in Heaven , ovde ima dosta lepih momenta u ovoj pesmi, mozda i najbolja sa Prevaila.

Sta ja znam album me nije smorio nije mi ni odusevio , neznam dal cu na duze staze da ga slusam , verovatno necu ali ima dobrih stvari na albumu.

Inace imate hyperblast na Chains of Power koja je pritom najsmornija pesma sa albuma. Kataklysm je prestao da bude Nortern Hyperblast posle Temple of Knowledgea.

Ono sto je mene razocaralo je pocetni filmski isecak, pa nis' nerazumem sto onaj cika na pocetku kaze.

Meni je omiljena Kataklysmova pesma Renaisscance sa the Prophecya , i dosta sam ocekivao od ovog novog Last Efforta , nije losha pesma ali nije ko ona prosla, mada i ova je interesantna.

 

Dobre pesme sa albuma: Taking the World by Storm, As Death lingers(ovde ima neki interesantni rifovi), The Vultures are watching, Blood in Heaven.

 

Inace najbolji Kataklysmov album je Shadow and Dust ! \m/ Where the Enemy sleeps \m/!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto je mene razocaralo je pocetni filmski isecak, pa nis' nerazumem sto onaj cika na pocetku kaze.

 

Meni nije predstavljalo problem... Sad, nije mi više album na kompu, ali koliko se sećam, kaže "we're all gonna die anyway, it's just a matter of when" ili tako nešto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није ме ово разочарало колико ме је оставило равнодушним. Неким бендовима успева да звуче одлично без икакве промене стила и звука док другим не. Шта знам, ово ми личи на досаднију верзију In The Arms Of Devastation. Ништа посебно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Radio sam intervju sa Mauriziom pre neki dan i baš ga pitam "WTF?" za ovaj Prevail, a on kaže kao "pa mi smo mogli da napravimo još jedan melodičan album i da se proda još bolje, bla bla, ali nismo hteli, bla bla, mi radimo kako nam se ćefne u datom momentu."

 

Lame.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekaj bre, pa šta je bilo sa koncertom? Vidim da je otkazan...

 

Kako bre otkazan?!

 

Radio sam intervju sa Mauriziom pre neki dan i baš ga pitam "WTF?" za ovaj Prevail, a on kaže kao "pa mi smo mogli da napravimo još jedan melodičan album i da se proda još bolje, bla bla, ali nismo hteli, bla bla, mi radimo kako nam se ćefne u datom momentu."

 

Lame.

Baja. :no:

Edited by black donkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...