Jump to content

Anthrax


vudun

Recommended Posts

Е, ово је већ тотална бласфемија. Буш је био савршен за Armored Saint. Та музика је његовом вокалу најбоље лежала. Замисли да је отишао у Металику, као што су ови били планирали!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dobro ja sam slushao March of the saint i dobro je odradio vokale tad,ali sam siguran da ne moze vishe tako da peva,propao mu je glas choveche,josh malo pa ce da ga zovu u linkin park kako je krenuo....

Da je otishao u Metallicu sada bi nekoliko nas prichalo o jednom kultnom bendu koji se zvao metallica je ali nazalost izbacio samo dva albuma(u vr glave).....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Али добра албума и ценим да би и за њих било боље да је тако. :red:

 

Преслушај ти и остатак Armored Saint опуса, веруј ми на реч. Уосталом, приликом скорашњег окупљања истих пре неколико година, Буш је певао као у најбољим данима. Истим је стилом он Певао и у Антраксу, друкчије не уме. Питање је само којој музици тај његов стил боље лежи, а одговор је бар ту јасан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,ali ja od prve godine trazim ostale albume Armored Sainta i nikako da ih skinem,stalno mi neshto iskresne.Par puta sam skidao pa mi pukla veza i slichno pa sam izgubio volju....

Nabavicu naravno sve preslushacu nemam nishta protiv armored sainta.a shto se tiche metalike,shta znam,pitanje je kojim bi pravcem krenula scena da je metallica zaista to uradila i da li bi doshlo do tolike ekspanzije thrash metala 80-ih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad jedan ogroman bend napravi toliki muzichki zaokret to naravno napravi rshum na sceni i onda zaista muzichka industrija ochekuje i od ostalih manjih bendova da to urade.S te strane gledano jeste kriva muzichka industrija ali Metallica ima tu dosta zasluga.To je bio bend kojeg je svaki thrasher slushao i onda odjednom bum nema vishe,kratke kose,josh se hammet i shminkao jedno vreme.Ne daj ti boze.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebiga...cinjenica jeste da je tom ekspanzijom u neku ruku donekle ugusen i kvalitet,zbog prenatrpanosti scene,ali tako to ide.

 

i onda odjednom bum nema vishe,kratke kose,josh se hammet i shminkao jedno vreme.Ne daj ti boze.....

 

Nebitno...sa tim imidzom su uradili jedan od najboljih albuma u 90-ima,maestralni "Load". :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мене је више нервирао став бендова да, након што осете благи укус какве такве славе, па исто изгубе, одмах се распадну или промене стил. То је много говорило о њиховој доследности и мотивима бављења музиком.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako znam stavove vecine ljudi ovde,ja ne smatram da je load sranje album,mislim da je on odlichan album ali da su trebali da ga urade pod drugim imenom,jer sam na njega mislio kad sam govorio o periodu skracivanja kose,shminkanja i ostalo....od klasichnog ulichnog stava stigoshe do elegancije i klasichnog americhkog pomodarstva koje ni dan danas ne jenjava.pojavi se jedan dobar bend a za njim josh 15000 kopija ceka u redu za trenutak slave....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi su jednostavno odrasli,u cemu je tu problem?Sve zavisi od osobe do osobe,i stvar imidza i oblacenja je individualna stvar.

Ja npr.vise ne nosim majce sa bendovima (sem Oroz majce naravno),ili se to desi jako retko...i ja vise uzivam u oblacenju sakoa i dobrih italijanskih cipela.Stvar ukusa,individualna odluka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gomila matoraca?A sta,sa parama mogu da kupe fontanu mladosti,pa da se podmlade,eto tako zbog klinaca? :) Ajd' ne pricaj svasta.

Ja ih mnogo vise postujem sto su pre svega iskreni prema sebi,i rade ono sto oni zele,a ne sta drugi ocekuju od njih.Svaki njihov album je upravo odraz tog stava,i to i primenjuju na imidz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јесте, а онда се као сете да су некад били жестоки, па би то малко да пробају поново, али... курац, не иде.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olmajti Slejer nikad nije na taj nachin izneverio svoje fanove.Hocesh da kazesh da su King & Co. bili neiskreni prema sebi shto se nisu poneli kao metalika?Daj bre,ono na shta oni sad liche je beda.Kad su krenuli sve je to imalo smisla vishe nema.Hetfield je postao chovek kome je toliko dosadno u zivotu da skuplja automobile.Kad su krenuli nisu imali ni prebijene pare a pravili su extra muziku,shto je sad ne prave?Pukli su bre od slave nisu izdrzali...

E zato ja uvek kazem da ljudi treba da cene bendove kao shto su Iron Maiden,AC/DC,Slayer....

Share this post


Link to post
Share on other sites

као што каже леми, музичар првенствено прави мизуку због себе а не због других. наравно, у данашње време, мора мало да удовољи и публици. али опет, увек требаш да будеш искрен према себи. једна ствар стоји да не треба ићи из крајности у крајност. не треба носити сако и свирати метал. то просто не иде. мада опет....ко зна! боже мој :). али опет, ја када видим гомилу матораца као што су сада џудас прист или мановар који и даље у 50 и кусур година фурају онај бајкерски имиџ, то је мени мало претеривање. мислим мени је то смешно. тестамент више не фурају трешерке ни кожне ихаха па опет су искрени према себи. ја највише мрзим монотоност код било ког бенда. и волим када неко направи промену. бендови једноставно не могу да фурају једно те исто. то смори у једном тренутку. да су антракс и металика наставили да праве албуме као што су спрединг и џастис, ви бисте се заситили. то је просто тако.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...