Jump to content

Anthrax


vudun

Recommended Posts

Zato što mrzim ružne pevače slušam samo Grim Reaper

 

 

Poenta je u tome sto pevache treba slusati a pevacice gledati,permutovali ste nesto.

Sta mene boli kako izgleda Belladona (a sasvim normalno izgleda) ako izuva iz cipela kad pusti glas?Dzaba mi da je lep ko slika ako nema pojma da radi ono zbog cega je tu.

Niko se nije setio za ovih 25 godina da kaze za njega da je ruzan,sad ce neki zutokljunac da mu objasni,jebote dokle smo dosli sa nadmenoscu to je strasno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mr. Hate nisi skapirao moj post,ja sam ironično napisao to za Grimmett-a.Naravno da ne mislim da izgled muzičara ima neke veze sa muzikom koju on stvara.

 

 

Ma da bre ovaj mali Bosanceros F4R1JUSV7H3.... je poceo sa tim nego kad pobesnim ne vidim ni koji post citiram.Stvarno sam osetljiv kad iko nesto ruzno kaze o starom Anthraxu i Beladoni jer su to uspomene i ljubav iz detinjstva kao i vecini nas starijih.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ne voli stari Anthrax ... jeste dijabola neopevana, po meni.

 

ne voli anthrax. ne stari ili novi ili srednji. prekinite više sa tim forama e stari anthrax ovo ono. anthrax je anthrax i to je to. ne smarajte više sa tim. sve što su radili je bilo iskreno i kvalitetno. a sad što neki ljudi ne umeju da prihvate da je neki bend rešio da radi i posle 91, to je već druga stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Већини не смета то што су радили после '91, него како су радили. Можда искрено, али мени не лежи и ту се прича о томе завршава.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bih se bunio da ih gledam...

 

Bas tako! Na ovom koncertu je stvarno bio ocajan, ali gledao sam i neke druge iz tog perioda i definitivno nije bio ni blizu ovako losem nastupu.

 

Већини не смета то што су радили после '91, него како су радили. Можда искрено, али мени не лежи и ту се прича о томе завршава.

:pivopije:

 

Meni White Noise ima dosta dobrih pesama, mada mi nije ni blizu ranijim radovima, dok o albumima nakon toga ne bi da pricam jer jednostavno ne mogu da ih svarim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...