Jump to content

Anthrax


vudun

Recommended Posts

Slozili se ili ne,ali ovaj bend je odavno trebao prestati da postoji.Odavno.

Slazem se. Odavno je meni 1994 ili recimo malo kasnije odlaskom Spitza. Nakon Sound of White Noisea su postali parodija samih sebe u svakom smislu. Svejedno mnogo ocekujem na Sonosphereu jer sam ih gledao na reunionu i bilo je mnoooogo dobro ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
ATTENTION GREEK FANS -

We have no control over our early Greece Sonisphere time slot. Definitely not our idea.

 

Post your displeasure on http://www.facebook.com/pages/Sonisphere-Greece/311744037389 OR http://gr.sonispherefestivals.com/ and let THEM know ALL OF THE BIG FOUR should be playing back to back to back to back and at night!!!

 

See you in the pit soon -

That opening act called ANTHRAX

 

grci im uterali kitu, pa kukaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nazalost, to je istina. anthrax nema dobar album josh od white noise-a.

 

Ma, nisam na to mislio, ionako ne slušam albume iz devedesetih nijednog benda, nego sam odreagovao na onaj deo "bolje da Testament svira umesto njih." x)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslušavam prvi put Among the Living... Osim što je ovo za mene totalno drugačiji Anthrax od onog koji znam, JEZIVO JE DO JAJA. :o

 

E moj glupi klincu a prosle-pretprosle godine si ovde nesto tupio kurac a juce si prvi put cuo Among...Nije problem,ne moze svako da bude u korak s vremenom ali cemu ono sranje kao ti nas sve nerviras i uzivas?Mislis da ja zaboravljam?

 

Rame uz rame sa Spreading the disease :da:

 

Ne moz da bude rame uz rame ni sa State of euphoria a kamoli sa Spreading.

 

Anywayz, meni se STD vise svidja od Amonga.

 

Ovo ko kad bi ja reko da mi se Diabulos in musica svidja vise od Seasons in the abyss.

 

Ma, nisam na to mislio, ionako ne slušam albume iz devedesetih nijednog benda.

 

Evo ga biser opet.Ti ako ne slusas Individual through patterns i Symbolic ili Countdown to extinction nema sta da trazis na ovom forumu...

Ajde pickice nalupajte minuse tako iza ledja.Sto neko ne izadje na crtu da kaze nesto nego jos nisam zavrsio post i vec imam 86 minusa. :haha:

Edited by Mr.Hate
  • Upvote 8
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mr. Hate! Slican odgovor sam i ja prosledio Tower-u na Sodom temi! Ali znaci identican :haha::haha: Zlo :lol: Jbg. Upoznao sam Tower-a uzivo jednom prilikom i od tada gledam na njega i njegove postove ovde sa drugacije strane. Jednostavno ima taj neki svoj stav, kakav-takav i mi tu nista ne mozemo! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga, ja nisam tru kao ti  :bigblue:

 

Ma stvar ukusa nego malo mora da se da ziska ovoj temi,za 10 dana ih konacno gledam nakon svih ovih godina slusanja.Plocu State of euphoria sam kupio na ekskurziji u sedmom osnovne a to je bilo tacno pre 20 godina...Among the living odmah za njom od jednog starijeg metalca koji je rasprodavao kolekciju.

 

@Mr. Hate! Slican odgovor sam i ja prosledio Tower-u na Sodom temi! Ali znaci identican :haha::haha: Zlo :lol: Jbg. Upoznao sam Tower-a uzivo jednom prilikom i od tada gledam na njega i njegove postove ovde sa drugacije strane. Jednostavno ima taj neki svoj stav, kakav-takav i mi tu nista ne mozemo! :pivopije:

 

More treba da mu se istera zlo a da mu se utera dobro! :haha:

Nisam video to na Sodom temi ali ako ti kazes tako za njega onda sve u redu. :lol:

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Mr.Hate Hoces da kazes da je spreading the disease los album? :haha::haha:

 

Pa pravo da ti kazem da nisam odavno tu plocu slusao jer su mi te ploce sa pocetka abecednog reda kako sam ih slozio zarobljene drugom gomilom tako da ih nisam vadio pola godine sigurno ali znajuci otprilike da je Madhouse odatle ne moz da bidne los album... :D

Jel gledo neko Attack of the killer A's DVD kad Skot Jan i Benante pricaju kako su taman uradili svoj prvi TV spot za Madhouse kad se neko udruzenje tamo po Americi bunilo sto se u spotu izmotavaju sa mentalno zaostalim osobama pa im zabranili emitovanje na TV...? :haha:

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...