Jump to content

Anthrax


vudun

Recommended Posts

BILA JE DA SE KUPI BELA ANTHRAX MAJICA?!?!?! Ako jeste, bila je rasprodata pre nego što sam ja uopšte došao tamo, ili sam bio previše pijan, pa nisam video... :(

 

Kupio sam Among the Living pre koncerta i obukao, a posle sam hteo da se vratim da kupim još majica, ali je sve bilo rasprodato, pa sam kupio onu, kao, bejzbol Sonisfir majicu.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

BILA JE DA SE KUPI BELA ANTHRAX MAJICA?!?!?! Ako jeste, bila je rasprodata pre nego što sam ja uopšte došao tamo, ili sam bio previše pijan, pa nisam video... :(

 

Kupio sam Among the Living pre koncerta i obukao, a posle sam hteo da se vratim da kupim još majica, ali je sve bilo rasprodato, pa sam kupio onu, kao, bejzbol Sonisfir majicu.

 

Ja nigde ni tu Among the living majcu da kupim :cry:

 

A sonisfir majce nisam ni hteo da kupim jer su mi bile sranje, tamo kad smo se sreli isao sa da gledam majce brzo pre nego sto sam otisao na prevoz. Ali zbog lose organizacije nismo otisli do metal shop-a, a u fan pitu nije bilo majci da se kupi....tako da sam tokom koncerta dolazio k sebi i odmarao za sledeci bend! :cry::cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anthrax - My Fathers Place, Long Island, NY 10482

1982

 

1. The Ides of March (2:19)

2. Wrathchild (2:48)

3. Prowler (4:17)

4. Satans Wheels (4:52)

5. And the Bands Played On (3:10)

6. Tush (3:28)

7. AntiChrist (4:44)

8. Howling Furies (4:46)

9. Phantom of the Opera (6:47)

10.Makin Love (3:22)

11.American Girls (5:01)

12.Victim of Changes (6:35)

13.Princess of the Night (4:06)

14.Hocus Pocus (3:22)

15.You're Boneless (4:48)

16.tribute (3:40)

17.Hunting Dogs (5:02)

18.Happy Suicide (4:01)

19.Evil Dreaming (3:40)

20.Born to be Wild (3:52)

21.Killers (4:51)

22.Tyrant (2:04)

 

1 hour 31 minutes 35 seconds

 

192 kbps

 

http://www.megaupload.com/?d=T8LXOQC3

 

---------------------------------------------

Anthrax - Lamours, Brooklyn,NY 2-24-84 (very good,clear,heavy audience recording)

 

with original singer Neil Turbin.

 

1. intro/deathrider (4:35)

2. metal thrashing mad (3:02)

3. death from above (5:20)

4. armed and dangerous (6:44)

5. im eighteen (Alice Cooper cover song)(4:42)

6. panic (3:41)

7. danny spitz solo (3:06)

8. across the river (1:51)

9. howling furies (3:53)

10.anthrax (4:09)

11.subjagator (4:03)

12.soldiers of metal (4:36)

 

49 minutes 42 seconds

 

128 kbps

http://www.megaupload.com/?d=4DWM9F11

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda ga nesto sprecava da svira ili ga ovi ne zovu.Znaci ako Marti Fridmen ne svira trenutno u Megadethu on nije car?

 

Ne sprečava ga ništa, nego ga boli kurac, batalio. I, nije isto, Megadeth je bend u kome jedan čovek ima glavnu reč i njegova je poslednja, plus Marti nije svirao na prva tri albuma benda, a i na četvrtom je došao kad je album već bio snimljen i samo odsvirao solaže. Niti ja volim Martija u Megadethu, on je za mene gitarista koji izdaje solo albume.

 

A, Dan Spitz nikad nije izdavao solo albume, deo Anthraxa je od početka i u Anthraxu nije bilo diktature, kao u Megadethu.

 

Plus Mati se i dalje bavi muzikom, a ovaj majmun satovima.

 

Nisi mogao lošije poređenje naći.

  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tower izvini molim te,necu nikad vise.

Talvi pretpostavljao sam da je neki problem ali nisam znao za to.Eto izdao je Anthrax i nije faca kako neki strucnjaci kazu (jos je i majmun a covek je bolestan). :uhoh:

Da,Marti Fridmen je najgori za uporedjivanje,njega mrze svi metalci.Prodao se jer izdaje solo albume,jebi ga...

Edited by Mr.Hate
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tower izvini molim te,necu nikad vise.

Talvi pretpostavljao sam da je neki problem ali nisam znao za to.Eto izdao je Anthrax i nije faca kako neki strucnjaci kazu (jos je i majmun a covek je bolestan). :uhoh:

Da,Marti Fridmen je najgori za uporedjivanje,njega mrze svi metalci.Prodao se jer izdaje solo albume,jebi ga...

 

Ae, Mogli, nisam ti ja u tom fazonu, pali s tim sarkazmom. :P

 

Marti Fridmen je najjači muzičar svih vremena meni, ali nikako nije bitan, niti vezan za Megadeth u odnosu na to koliko je Dan Spitz za Anthrax.

 

Za vasu informaciju Spitz je srcani bolesnik, imao je prosle godine i operaciju na otvorenom srcu. I infarkt je imao, ako se ne varam.

 

Važi, zato ne svira više u Anthraxu.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jebote, covek se posvetio porodici i satovima, ne svira mu se vise, i sta tu ima lose...? Kakva jebena izdaja?! A ionako je bio jedan od najboljih studenata pa su ga i u Svicu slali sa sve stipendijom, valja iskoristiti i taj talenat...A jes' imao najjacu gitaru ikad  :smile:

 

turtlesxtrr.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

An Open Letter To My Fans

 

Posted on June, 7, 2009

 

Anthrax former/past member(s)

Guitars:

Dan Spitz (1983-1994, 2005-2007)

 

 

A jebote, covek se posvetio porodici i satovima, ne svira mu se vise, i sta tu ima lose...? Kakva jebena izdaja?! A ionako je bio jedan od najboljih studenata pa su ga i u Svicu slali sa sve stipendijom, valja iskoristiti i taj talenat...A jes' imao najjacu gitaru ikad  :smile:

 

turtlesxtrr.jpg

 

Ma, ko priča o izdaji? Ja sam samo rekao da nije najveći car. Posvetio se porodici i satovima, ne svira više u jednom od najvećih treš metal bendova na svetu, njegov izbor.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rodjen je u 90-ima,pa je zato iskompleksiran.

 

Tako je kolega! Jos plus ne voli olmajti instituciju. Eh, da ne navijas za taj kompleksaski klub koji svoj stadion zove po najvecem na svetu, bio bi sjajan tip... ovako si samo kul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plus Mati se i dalje bavi muzikom, a ovaj majmun satovima.

 

Pali brteee Dan Spitz je zakon!Em folirant em klinac em bezobrazan.Takvi kompleksasi nestaju preko noci (zavrsavaju na nekom od splavova ili ispod njih). :haha::haha::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...