Jump to content

Anthrax


vudun

Recommended Posts

Govno od albuma.Totalno bespotrebno drndanje,sat vremena muzike koja nikome nije trebala.Sve sto na ovom albumu valja jesu dve pesme koje smo culi pre izlaska albuma,sve ostalo je neopevano smece (eventualno jos The Constant moze proci,ta jos i nije toliko losa).Earth On Hell i The Giant su dve najmaloumnije pesme koje sam cuo u poslednje vreme,totalna katastrofa.Cimanje Beladone je potpuno nepotrebno,ovo je generalno totalno Bushovski album na kojem bi on bio sasvim dovoljan.

Sve u svemu,ovaj bend je autorski definitivno mrtav i nikada vise ne trebaju ni jednu jedinu pesmu objaviti,kamoli album.Neka sviraju uzivo,tu su jos dobri i dosta od njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cimanje Beladone je potpuno nepotrebno,ovo je generalno totalno Bushovski album na kojem bi on bio sasvim dovoljan.

 

Koliko god nama zvučalo "cimanje Beladone za nešto što bi i bedni Buš mogao da otpeva", oni su hteli Buša, al' ih je on oterao u kurac, Beladona je bio last resort... Neću slušati album do sledećeg leta. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusah dva puta i ono... tesko mi je samom sebi da priznam da mi je album... bez veze.

Ima tu zanimljivih rifova, ima dobrih delova, ali sve skupa jako bezidejno, tanko, jednolicno... dosadno.

Ne znam, valjda sam previse ocekivao.

Album je rodjen za Busha (ciju eru ne volim), Belladonna tu i tamo podseti na najbolje dane...prva stvar bi trebala kao otvaracka da mi ostavi neki utisak, a ja sam skoro poceo da se smejem koliko je debilna.

Dacu mu jos koju sansu, ali..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album nije epohalan, ali nikako ne bih rekao da je los. Anthrax je nekako uvek bio "moderan", iako to za mene nije prevelika vrlina, tako da se povratkom Beladone nije mogao ocekivati "State of Euphoria", vec neki logican nastavak onoga sto su radili s Bushom. Ima nekih heavy deonica, pomalo starog thrasha, nesto modernog grunge zvuka. Mislim da je dobar za slusanje u backgroudu. "Fight 'Em Til You Can't" je najhiticnija za sad, moze da se pusti i pre dnevnika u 19.30 . Nije ovo lose, samo ne treba ocekivati da zvuce kao 1985.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon 10-ak preslusavanja i par dana nakon sto mi je materijal polako usao u uvo i odseo, povlacim ranije napisano da je album bez veze!

Ovo definitvno nije ploca na prvo slusanje. Pored Fight i Devil od ranije, jos neke pesme su mi se iskristalisale i "legle": "In the End" i "I`m Alive" su mi iznad proseka, a pored njih mi "pasu" The Giant (ima taj neki Pantera rif) i skriveni deo na Revolutions. Ostalo i nije bas u mom fazonu, ali je sasvim dovoljno da mi osvezi krvnu sliku albuma.

Nisam ocekivao povratak ka Amongu ili Stateu, ali nakon 7,8 godina od zadnjega albuma i povratkom Belladonne sam definitvno ocekivao vise pa mi je to sigurno "ubilo" ocekivanja na prvo slusanje.

Sve u svemu, mislim da mu treba dati sansu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na prvih par pesama bio u fazonu "šta ovi ljudi seru, dobar album"... i kako je album odmicao shvatio sam što seru :haha: Do I'm alive album je sasvim dobar, posle ulazi u neka besciljna lutanja i mlitavljenja. Sve u svemu, mislim da je za neku šestaju ali slušaće se još, možda i poraste još malo, mada čisto sumnjam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto sam prestao da slusam ovaj bend 1993 pa hvala bogu decekah da celavi odperja, par utisaka ...

 

na prvo slusanje sam bio prilicno razocaran, mada posle 2-3 dana vrtenja ima tu zaista dobrih pesama.

istina kako se album blizi kraju sve je grdje i grdje. jednostavno nisam ocekivao da ce biti na nivou starog anthrax-a (ja ne znam ni jedan bend koji svira 200 god a izdaje bolje albume od onih kada su pocinjali).

 

sve u svemu nije ovo za pljuvanje nikako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

c c c, nisi znao za taj hit. refused je po meni jedan od najbljih bendova u zadnjih 20 godina. obrada je solidna, ali se beladonini vokali ne uklapaju najbolje, original je zato dosta bolji.

 

inache, album upravo preslushavam drugi put. na prvo slushanje me nije neshto odushevio, ali mi je sad vec malo bolji, a kapiram da ce mi biti sve bolji shto ga vishe budem slushao. istina ima par smarachkih pesama, narochito pred kraj albuma, ali sve u svemu ok je album za sada. priznajem, ochekivao sam vishe, mada sam manje-vishe zadovoljan i ovako. fight 'em mi je i dalje favorit.

 

nek bude 6.5/10, mada nije josh konachna ocena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(ja ne znam ni jedan bend koji svira 200 god a izdaje bolje albume od onih kada su pocinjali)

 

http://www.youtube.com/watch?v=pVLuHsPVHXI

 

http://www.youtube.com/watch?v=78_FhIppQdU&ob=av2n

(ovaj album mi piša po Endless Painu)

 

 

SoE i PoT su već bili albumi koje je nemoguće svariti na prvo slušanje, tako da su ovi komentari veoma očekivani s moje strane.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...