Jump to content

Anthrax


vudun

Recommended Posts

Ne vracaju se nicemu, u tome i jeste fora. Ti si prvi lik koji je primetio da je ovaj album totalno Mejdenski. A kako i ne bi bio, kad su 3 godine blejali s njima na turnejama. Hitovi sami po sebi nikada nisu bili presudni, jer ima toliko albuma koji nisu hitovi al kidaju. Ovo je jedan od onih albuma sto jednostavno ne moze da se zgotivi na prvo slusanje, jednostavno mu treba vise. Isto to vazi i za Mejdene od `95 do danas. Sarolikost je vec stvar ukusa. Meni je do jaja sto je album toliko saren i sto ni jedna pesma ne podseca na onu prethodnu. A taj momenat gde se "ne moze reci da je to Antraks" postoji i na svim starim albumima. Oni su bend koji jednostavno ne moze da napravi dva puta istu pesmu. Meni je to plus kod benda.

 

 

 

 

Nedavno se neko ovde posrao i po pesmi koja otvara album.

 

 

PLUS za post ko kuca . Nasmijao si me opasno,cuj ti to, novi album Anthrax-a mejdenovski zbog toga sto su isli sa njima na turneju :haha:

Nisi ti ukapirao sto je Macola tu rekao i po kome posrao :da: po mejdenima naravno,zbog nepotrebnog razvlacenja pjesama u nedogled...nema tu nista mejdenovski osim sto su oba benda "na struju"

I da, svidja mi se novi Anthrax i kupicu ga za par godina cim "pane"cijena...ni od WM nisam nista ocekivao ali oba albuma imaju par dobrih pjesica i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

PLUS za post ko kuca . Nasmijao si me opasno,cuj ti to, novi album Anthrax-a mejdenovski zbog toga sto su isli sa njima na turneju :haha:

Nisi ti ukapirao sto je Macola tu rekao i po kome posrao :da: po mejdenima naravno,zbog nepotrebnog razvlacenja pjesama u nedogled...nema tu nista mejdenovski osim sto su oba benda "na struju"

I da, svidja mi se novi Anthrax i kupicu ga za par godina cim "pane"cijena...ni od WM nisam nista ocekivao ali oba albuma imaju par dobrih pjesica i to je to

 

Kako nema, pesme su prilicno atmosfericne i epske, a i dosta su duze. Al dobro, ocigledno je da su nam paznju privukli drugaciji segmenti. To i nije tako bitno, s obzirom na to da nam se album svidja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih se složio da je bend nazadovao sa poslednjim albumom, već bih pre rekao da je napredovao - drugačija je struktura pesama, produkcija kida, vokalni aranžmani su odlični, pesme pevljive, jednom rečju album je drugačiji. "Blood eagle wings" je hitčina samo takva i ne vidim razlog da se pljuje. Ceo album mi je legao na prvo slušanje i draži mi je od Distopije, iako sam Distopiju više slušao. Nekako se čini svežijim, savremenijim i kao celina je kompaktan.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...