Jump to content

Anthrax


vudun

Recommended Posts

За разлику од многих, ја никада нисам пљувао по Антраксу. Не свиђа ми се претерано њихов садашњи стил, али то је само моје мишљење. Бар су остали метал, ако ништа друго.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos uvek to nije nu-metal, svrstavaju ga u "neki tzv. Modern Metal" icon_uhoh.gif

 

 

Jel' Ian Scott od pocetka u bendu, meni se cini gledajuci neke fotke od "pitaj Boga kad" da ga nije bilo u Antraksu. icon_confused.gif

 

 

 

 

Urotsukidoji!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Било га је, само што је био тек за нијансицу лепши и имао дугу косу. Можда га не примећујеш од Лилкера који је врло упадљив и Нила Турбина.

Share this post


Link to post
Share on other sites

За разлику од многих, ја никада нисам пљувао по Антраксу. Не свиђа ми се претерано њихов садашњи стил, али то је само моје мишљење. Бар су остали метал, ако ништа друго.

 

E ovo je vec prihvatljiv odgovor, jer ipak i ja delim misljenje sa tobom da su sada oni ipak za nijansu losiji, ali nikako toliko losi da ne bih mogao da ih slusam. Inace Ian Scottje osnivac grupe tako da mora da se nadje na svakoj slici Anthrax-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovo je vec prihvatljiv odgovor, jer ipak i ja delim misljenje sa tobom da su sada oni ipak za nijansu losiji, ali nikako toliko losi da ne bih mogao da ih slusam. Inace Ian Scottje osnivac grupe tako da mora da se nadje na svakoj slici Anthrax-a

Dobro, da postavimo stvari ovako, nekad su oni izdavali dobre albume i ne samo oni ,promjenili vokal,doso bolji vokal,ali nisu pocheli pisati bolje pjesme.

Ako neko misli da bi Belladonna svojim povratkom donio neko poboljsanje onda se vara. Dovoljno je da poslusa Belladonnine solo albume i znace o cemu se radi. Imam onaj iz ´95 i od 13 stvari ni za jednu ne mogu reci da je dobar komad, sve neki prosjek, drugi album nisam ni sluso,prosla me volja...

Muzichki urednici u Anthraxu su Scott i Charli i ako oni nesto dobro ne urade onda nece niko...

A jel znate da je onaj monster LP Sound Of ... najprodavaniji album Anthraxa?

To me bas iznenadilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ga gledao jer da imas?

 

Jok, nisam ni gledao.

Ja sam se bio istripovao da je to 'Nobody Knows Anything', pa reko' gdje će to na spot jebote...

Inače, 'What Doesn't Die' mi baš nategnuto zvuči, a više puta sam ovdje rekao šta mislim o WCFYA.

 

Muzichki urednici u Anthraxu su Scott i Charli i ako oni nesto dobro ne urade onda nece niko...

 

Mada je primjetno da je poslednje vrijeme Charlie glavni, mislim od Stomp pa dalje... Čini mi se da su oni HC rifovi na 442 bili Skotovi, ali na Vol.8 stoji 'music by Charlie', a jedine stvari za koje on nije 'kriv' su 'Catharsis' (Frank je autor, baš onako pojaka heavy stvar sa odličnom melodijom) i još je Skot ko-autor na 4 stvari od kojih su dve poluminutne zajebancije ('604' i 'Cupa Joe').

Tako sam nešto čitao i za WCFYA da je on manje-više uradio svu muziku, Skot tekstove gdje mu je Džon nešto sitno pripomogao...

 

A jel znate da je onaj monster LP Sound Of ... najprodavaniji album Anthraxa?

 

1.3 miliona u Americi, tačni podaci... To je sve zbog singlova, 'Only' i 'Black Lodge' su odradile posao. Meni je 'Room for One More' nekako najjača. Juče sam baš slušao SoWN, dobar je ali malo gubi korak pri kraju...

 

Inače, mislim da je maksi I'm the Man njihovo najprodavanije izdanje, preko milion i po primjeraka u Am., ali što se albuma tiče, SoWN.

 

Ovo definitivno nisam znao, ali da li ste znali da je Got The Time pesma za samo dva dana pustanja dostigla vrtoglavo 10 ili 12 mesto na Billboard listi.!!!

 

E, kad to napiše Joe Jackson.

Svojevremeno sam tražio original da čujem. Bezuspješno. icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

HELMET have posted the following update at their official website (www.helmetmusic.com): "Just a little Helmet update! So what is new with Helmet... New Band Lineup: Page Hamilton, Chris Traynor, John Tempesta (formerly of Zombie) and Frank Bello (formerly of Anthrax). New Album: The album is going to be called Size Matters and is scheduled for release on September 14, 2004! This will be the first new Helmet music in 6 years!!!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...