Jump to content

Anthrax


vudun

Recommended Posts

  • 2 months later...

Ти си стварно очекивао да ће ти он одговорити? Ја увек држим негативан став по том питању, па се никад не разочарам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

http://www.electricbasement.com/absolutenm...d=155&zoneid=16

 

Ovaj lik kao da radi za REX. Evo djelić recenzije:

I’m not dissing any of their post-Belladonna records, and one must appreciate the fact Anthrax has never really altered their sound; unlike Metallica or Megadeth (or even Slayer, to a certain extent), they’ve stayed true to their roots, but few of their later songs provide the pure adrenaline rush of “I Am The Law,” “Among the Living” “A.I.R.” or “Antisocial.”

 

In Bosnia we have a saying: E JEBO JA MAJKU.

Ne znam da li sam kad pročitao jaču glupost.

 

Edit: da li je do koga tamo došao ovaj album prerada?

Edited by Borislav M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, стварно, кад послушаш "Volume 8" сити је као и "Fistful of Metal" или "Spreading the Disease". Нема никакве разлике. Као што се ни Overkill никад није мењао.

У Рок Експресу јесте изашла глупава рецензија, али најдебилније рецензије ових већих бендова, посебно Антракса и Металике, су биле у Екплозиву.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam kopiju Anthrax - The Best of Two Evils, i kao veran fan moram da priznam da ovo vise nije to!!!! Glas John Bush-a bez obzira kolio sposoban da odpeva nove stvari nije u stanju da odadi stare. Ipak je Joe Belladona samo jedan. Sve u svemu nista sto nisam vec i ocekivao, ali sam ocekivao za nijansu bolje. Mozda cak i bolje zvuce na DVD-iju Music For Mass Destruction nego ovde. Toliko od Mene!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

RNA (da ne citiram)...

Jebiga, sad kako je izašao WCFYA, svi nešto pišu o Anthraxu neke hvalospjeve, kako su oni ovakvi-onakvi, veliki borci za metal, iskreni itd.

Ljudi su u najmanju ruku kao Metalika, ako ne i više, imali želju da se prodaju, samo što im to nije pošlo za rukom. I sad su mi neke njihove fore totalno ljigave, recimo šta Čarli piše u svojoj kolumni (Blast Beat na zvaničnom sajtu), i onda završava sa 'your best friend in music biz'...

pukeface.gif

Ono, nešto kontam da li se može povući paralela između Njusteda i Frenka. Tako mi sad nekako djeluje.

 

Ali to je jedan kreten koji je pisao tu recenziju, lik je stvarno donji.

Radio je recenziju i za Megadeth novi:

Anyway, the record starts off with 'Deth's biggest bang in years, "Blackmail the Universe," a galloping piece of pure apocalyptic metal in the vein of "Holy Wars," complete with interesting time changes and great solo work (it's nice to see not all, veteran metal bands are afraid to include solos in their songs...I think we all know who I mean).

Treba li bolji dokaz retardiranosti?

http://www.electricbasement.com/absolutenm...d=139&zoneid=16

 

Sjećam se Explosive recenzije za WCFYA, u suštini, čovjek nije htio pljuvati ali je između redova dao do znanja da je album, kako bi to rekli kolege sa BBC-a, 'mixed bag'... Što se Metallice tiče, tu recenziju nisam pročitao a nisam ni slušao St Anger tako da ne bih znao gdje je istina...

 

Turbo:

Kao što i kažeš, to je bilo i za očekivati... Navodno su baš dobro ispale skroz stare stvari (koliko vidim po net recenzijama), ali one koje su nam srcu najbliže (sa AtL)... no.gif

Meni je najveći strah za solaže... Ovaj novi je, koliko sam čuo, poprilično nesposoban što se tiče tih stvari pa oni prekrajaju dosta da bi se izbjegle tragedije većih razmjera.

 

Da li je viđen gdje u gradu Beogradu divx Music of Mass D?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ехм, па за нови Megadeth се слажем са човеком, сем што није морао баш да наглашава оно у загради. Хоћу рећи, као да Мастејн није и сам имао ступидних експеримената.

Share this post


Link to post
Share on other sites

RNA (da ne citiram)...

Jebiga, sad kako je izašao WCFYA, svi nešto pišu o Anthraxu neke hvalospjeve, kako su oni ovakvi-onakvi, veliki borci za metal, iskreni itd.

Ljudi su u najmanju ruku kao Metalika, ako ne i više, imali želju da se prodaju, samo što im to nije pošlo za rukom. I sad su mi neke njihove fore totalno ljigave, recimo šta Čarli piše u svojoj kolumni (Blast Beat na zvaničnom sajtu), i onda završava sa 'your best friend in music biz'...

 

Ono, nešto kontam da li se može povući paralela između Njusteda i Frenka. Tako mi sad nekako djeluje.

 

Mislim da na ovo necu da odgovorim, jer koliko se ja secam sa Ian Scott-om je bio i moguc nekakav kontakt za razliku od ostalih metal zvezda, jer on je kako i sam kaze ovo radi za novac kako bi mogao da podeli svoje zezanje sa svima!!!

 

Turbo:

Kao što i kažeš, to je bilo i za očekivati... Navodno su baš dobro ispale skroz stare stvari (koliko vidim po net recenzijama), ali one koje su nam srcu najbliže (sa AtL)... 

Meni je najveći strah za solaže... Ovaj novi je, koliko sam čuo, poprilično nesposoban što se tiče tih stvari pa oni prekrajaju dosta da bi se izbjegle tragedije većih razmjera.

 

Da li je viđen gdje u gradu Beogradu divx Music of Mass D?

 

Imam DVD ali nisam zadovoljan izlasko Frenk Bella iz benda jer mislim da mu zamena nije ni do kolena makar sto se tice Anthrax-a. Solaze sa Among the Living albuma su srednje zalosne, glas nije onaj koji sam navikao od Joe Belladone ali sve to nekako je dobilo drugu dimenziju i ne zvuci toliko lose. Najzadovoljni bih bio kada bi se Frenk i Joe vratili i otpevali ponovo svoje pesme u nekom novom mixu ili slicno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi su u najmanju ruku kao Metalika, ako ne i više, imali želju da se prodaju, samo što im to nije pošlo za rukom. I sad su mi neke njihove fore totalno ljigave, recimo šta Čarli piše u svojoj kolumni (Blast Beat na zvaničnom sajtu), i onda završava sa 'your best friend in music biz'...

 

Ako cemo tako sa njihovog sajta si mogao sda skines neobjavljene pesme i zive koncerte (delove), sto nisam primetio na Metallica-inom sajtu. Tako da mozes ovde povuci paralelu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontam da kod vecine Americkih bendova za razliku od Evropskih postoji odredjeni plan da se kroz muziku dodje do ogromne kinte. Metallica Anthrax, Slipknot, Megadeth takodje, Pantera... svi oni su uglavnom puni kinte, i zato im nije problem da povremeno menjaju pravac jer ih povuce lova koja je u SAD-u iskljucivo danas u NU metalu, post-grunge-u i nekim teen punk bendovima!

Sodom, Kreator, Destruction su legende takodje ali ne zive od muzike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

RNA:

Šta znam, apsolutno su mi loši ti likovi jer čim čujem takvo poređenje znam da je to tip čovjeka kojem je ustvari jedini drag bend Metalika ali to ne bi priznao za živu glavu, a recenzija, nemam pojma, nisam naročito obratio pažnju pošto sam vidio da je ocjena 4.5/5, a meni taj album smrdi samo tako.

 

Turbo:

Jebiga, volim ih i ja, ali moraš biti realan. Za primjer, Metalika do frke sa Napsterom apsolutno nije ništa ulagala u razvijanje neke bliskosti sa fanovima, a kad se to desilo zakupili su domene (met.com, met-vault.com ili koje sve već imaju), krenuli furati neke posebne ponude, svako malo je bivao organizovan neki događaj tipa 'dan sam Metalikom' ovo-ono. Anthrax i da hoće da se kurče, više nemaju čime, posebno ne u Americi (a tamo lova leži). Šta im preostaje?

Skot je manje-više opušten, ali kod Čarlija se vidi koliko je on ogorčen zbog njihove propuštene šanse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednostavno Metallica je im nije ostavila dovoljno prostora ili nisu znali kako da ga iskoriste u potpunosti! Mozda bi da se nisu menjali sada lezali na parama jer bi zgrnuli sve one Metallica-ine fanove koji su ih otkacili! To je ipak ogroman broj ljudi sirom sveta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednostavno Metallica je im nije ostavila dovoljno prostora ili nisu znali kako da ga iskoriste u potpunosti! Mozda bi da se nisu menjali sada lezali na parama jer bi zgrnuli sve one Metallica-ine fanove koji su ih otkacili! To je ipak ogroman broj ljudi sirom sveta.

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Ko da se nije mijenjao?

Oni ili Metalika? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...