Jump to content

Anthrax


vudun

Recommended Posts

Jebem li ga, meni fino leglo, mozda i zato što (blago rečeno) nisam fan Anthraxa i nikad ih nisam naročito slušao, osim albuma sa Bushom koje jedino i volim (pogotovo Sound of White Noise), ali ovaj mi je nekako sasvim kul za neko opušteno slušanje, čak mi i Beladona ovaj put paše... Ima ti 4-5 sasvim dobrih pjesmica, a i ostalo se fino sluša.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslušavam album, i nekako me na neki čudan način radi(nikada nisam bio neki fan), na odredjene momente me podseća na poslednji album Forbiddena, koji je po meni sjajan, tako da za sada sasvim fin album!

 

Možda malo preuranjeno, ali za sada mi deluje da će odnos snaga Velike četvorke biti sasvim obrnut u odnosu na 80-te, videćemo šta imaju PapaHet i ekipa da ponude, ako uopšte dočekamo novi album u ovoj godini :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se komercijalnog aspekta tiče, naravno, ali sam isključivo mislio na kvalitet materijala, baš mi se nešto jebe ko je popularniji u 2016 god.

Daleko mi je bitnije da je album u najmanju ruku zanimljiv, da ne moram svaku drugu pesmu da skipujem ili čak 70%-80% albuma bacam u djubre!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Има ту свега, само нема хита...

 

Ovako nešto.

 

Album stvarno nije loš, iako sam očekivao da ću već na prvo slušanje da se raspadam. Mnogo pitkije i slušljivije nego WM svakako

 

Najbolji momenti su kada se trude da naprave nešto melodično i pevljivo (naslovna, "Breathing Lightning", "Blood Eagle Wings") a najgori/najtužniji kada se tripuju da su i dalje thrash metal bend (uvodna, "Evil Twin").

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ovako nešto.

 

Album stvarno nije loš, iako sam očekivao da ću već na prvo slušanje da se raspadam. Mnogo pitkije i slušljivije nego WM svakako

 

Najbolji momenti su kada se trude da naprave nešto melodično i pevljivo (naslovna, "Breathing Lightning", "Blood Eagle Wings") a najgori/najtužniji kada se tripuju da su i dalje thrash metal bend (uvodna, "Evil Twin").

 

Sta fali uvodnoj ?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...