Jump to content

Vaša omiljena thrash solaža


vudun

Recommended Posts

Јес' да одосмо у офтопик, али шта, не разумем, скроз си непрецизан ... шта ти се код људи који воле музику ЕКВ-а, гади?

 

То што сматрају да ЕКВ прави ''добру, квалитетну, дубоку музику'' :confused:

О каквој конструкцији личности причаш, млади човече?

 

Pa, uglavnom su ti ljudi u fazonu da su uzvišeniji, da su svi oko njih prljava bagra, a oni su prosvetljeni intelektualci koji sve doživljavaju na visokom nivou, u dimenziji nedostupnoj nama jadnicima. Oni su drugačiji od svih, i prevrću očima na sve što mi, jadnici, izgovorimo, uradimo, osmislimo, itd.

 

To je kao moderna umetnost... Fazon, neko povuče liniju po papiru, i gomila likova se pravi da u tome vidi svašta, a to je samo linija na papiru. I, onda dođe neko i kaže: "Alo, mentoli, to je samo linija na papiru." I, onda svi budu u fazonu: "NE!!! Ti si glup, jadan, emotivno nerazvijen, ti ne umeš ovde da prepoznaš umetnost!!!"

 

 

 

Da ne bude offtopic: Mnogo volim solaže s So Far, So Good... So What! XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ima u tome sto ti pricas istine,ali je cinjenica da nisu svi takvi.Isti se princip onda moze primeniti i na ljude koji slusaju metal,i koji ljude koji slusaju narodnjake gledaju sa visine i smatraju ih debilima.A zapravo to nema veze sa zivotom,stvari ne treba generalizovati.Nije svaki metalac pametnjakovic koji misli da je popio svu pamet sveta,niti je svaki narodnjak retardiran.To su glupa generalizovanja,i u okruzenju u potpunosti neprimenjiva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako baš želiš, možemo da se nađemo uživo da ti kažem da mi se svi koji slušaju EKV gade. :lol:

 

Ево све трчим на аутобус да путујем 560 километара да би се потукао с тобом. :) И да сам и Београду не би трошио своје вријеме на преваспитавање људи којима се гадим. Мада, ко зна... можда се сретнемо некад. :opusteno:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orgazme dozivljavam prilikom slusanja solaza!

Koja je po vama najbolja thrash solaza.Ja se licno dvoumim izmedju

Jump In The Fire(Metallica)&Tornado Of Souls(Megadeth) biggrin.gifa: :oops: biggrin.gifa:

 

Meni prvo sto padne na pamet je mass hypnosis(sepultura) ili ausgebombt(sodom) a od megadetha into the lungs of hell ili nesto tipa wake up dead ili hangar 18:) :rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

LJUDI!!! Exodus ima veoma dobre solaze, jeste da ne treba biti neki preteran muzicar da se odsviraju,a bogami i oni umeju da ih izbrljaju, ali ima puno, puno, dobrih....npr: Toxic Waltz, Seeds Of Hate (verzija sa Another Lesson In Violence), Thorn In My Side, Good Day to Die je isto jaaako dobra solaza itd....

 

Heathen takodje, Lee Altus je vrstan gitarista, cini mi se i podcenjen....Heathen's Song, Prisoners Of Hate, Arrows Of Agony, Empty Nothingness(sa demoa iz 2005.godine) solaze sa prvog albuma su isto dobre....

 

P.S.Dzejms Marfijem prvi solo album OTKIDA!!! :metalac: i tom coveku se isto treba klanjati. To je barem moje misljenje :D

Edited by Zale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, taj solo stvarno jebe keve!

 

Naizmenična rafalna paljba na gitarama,

čas Friedman, čas Mustaine - stvarno erektivni & efektni solo!

 

Preimenovao bih temu u ''Vaša Omiljena Thrash Solaža'', ali ovi matori postovi se ne mogu editovati.

 

''Najbolje'' je sve relativno, individualno...nema najbolje solaže, istina.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Meni se sivđa solaža iz pesme "Alone in the dark".

Nele promenio sam naslov teme, kao što si hteo. :pivopije:

 

Најзад!

:pivopije:

 

Елем, да појачамо конкуренцију:

 

Али ''еxtended'' део, који креће на 2 минута и 38 секунди. :muzicar:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...