Jump to content

Lääz Rockit


yustargazer

Recommended Posts

То сам га само ставио уместо "Know You Enemy" који је ту претходно стајао, као много боља слика. И одличан албум, такође, немо' да ломим ноге и руке ако неко устврди супротно. Е, сад, није баш класичан треш, има доста пауера и мелодије у себи, али... 'Euroshima', 'Most Dangerous Game'... да не набрајам даље.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тај из Јапана је и раније био доступан, али је само тамо био издат, па према томе прескуп за обичне смртнике, поготово нас ниже класе из Србије. Имаш то? Може се узме да се види?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Idemo ponovno dizanje. Dakle, bend postoji ponovo, svirace u aprilu na Keep it True festivalum, zajedno sa jos gomilom legendarnih bendova, izdali su DVD sa gomilom arhivskih snimaka, a bas mi skoro Karlo pribavio spot za 'Fire In the Hole'. Trebam li reci koliko je strava pesma? Treba od njih takodje cuti pesmu 'Leatherface', koju su radili za "Texas Chainsaw Massacre" saundtrek (ne znam koji deo filma) i videti spot za istu, kad motornom testerom rezu gitaru.

Genijalan bend, volim ih sve vise svakim danom. I Stvarno mi ne ide u glavu sto ljudi koji vole 'City's Gonna Burn' pljuju po 'No Stranger To Danger'. I taj album je dobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja lepo kazem. Dobar mi je deo intervjua iz jednog Snakepita gde gitarista Aron kaze da je nosio album Dzejmsu iz Metalike kad su ga tek snimili (posto su se druzili) i da ga je ovaj pitao: "Sve je u redu, ali gde su gitare?" Stvarno, produkcija ga je dosta sjebala. Zive verzije pesama 'Forced To Fight' i 'Prelude To Death', koje su na B strani signla "Holiday In Cambodia", su mnogo zesce i brze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Upravo slusam "City's Gonna Burn", fenomenalan album, sve pesme mi se svidjaju. Steta sto nisam ranije cuo za ovaj bend, mada tek od letos sam se vise zainteresovao za thrash metal.

Laaz Rockit rulez

 

Odlican album, imam taj i Know Your Enemy, gde mi je City's Gonna Burn mnogo bolji. Sa CGB mi je jako dobra Dead Man's Eyes pesma. Na ovom drugom, Know Your Enemy, ima onaj instrumental Mad Axe Attack, taj album pamtim samo po tom instrumentalu :D

 

Jel sad sviraju pod starim imenom (Lääz Rockit) ili ono nesto na G, Geck/Gack nesto tako...

 

Uzdravlje B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свирају под старим именом, јер је сад и стара постава: Ланге (не знам како му се име чита, ја капирам да је Шваба пореклом), Кетнер, Кунс, Џелам и Ањело. Gack је био бенд који су Џелам и Кунс радили са још двојицом чланова последње поставе после "Nothing's Sacred", али је звук био доста измењен, па су изменили и име.

Мени "City's Gonna Burn" никако и ни под којим условима не може бити бољи од "Know Your Enemy".

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican album, imam taj i Know Your Enemy, gde mi je City's Gonna Burn mnogo bolji.

Мора да сам ја овде нешто погрешно разумео, или се ти ниси добро одразио.

 

Пре овог аватара ми је неко време стајао "Know Your Enemy".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...