Jump to content

Lääz Rockit


yustargazer

Recommended Posts

Imam i audio i video Chittu iz 1992. volim to izdanje. šteta samo što je na snimku zapostavljen ''know your enemy'' album.

jebo ih ''holiday in cambodia'', mogli su tu da umetnu ''last breath'' ili ''euroshima''.

Чуо си по најави вероватно да су 'Fire In The Hole' на крају свирали други пут. Ко зна чега је још све ту било, а није прошло на снимак из разних разлога.

 

''untold'' dvd malo smara jer ima pesama koje se i previše ponavljaju, trebali su mnogo više numera da ubace, a ne da po dva tri puta ponavljaju ''fire in the hole'', ''euroshima'' i ostale.

То су и моји ортаци прокоментарисали, да су требали да ставе један цео концерт, а не гомилу исечака са разних страна са песмама које се понављају.

 

Мада, боли мене уво, ја имам "European Meltdown"!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

stizu mi audio i video bootleg iz Michigena 1990.e

Čim dobijem, javljam utiske i set list, mada, ne verujem da se preterano razlikuje od ''taste-a'',po setu, uz dodatak nekih stvari.

 

@RNA

u vezi ponavljanja ''fire in the hole'', verovatno su tražili savršenu izvedbu, Blind Guardian, ljudi to ne znaju, ja imam kompletni Tokyo Tales, na dva cd-a, e, tu treba da čuješ šta je montiranje svirke, doduše, pesme se ne ponavljaju, ali početak traveler in time-a je ponavljan, zato što je cimao publiku kako da peva, onaj o-o-o početak, drugo, animirali su publiku da što jače vrišti, jer snimaju live album, i ''naći će se na cd-u'', tu je zatim i propalo najavljivanje članova, koje traje i traje, i zbog debilnog kurschovog predstavljanja članova, band introduction se nije našao na cd-u. to je onaj fade out nakon majesty. Valhalla ima kiksove na početku, pa je isto ponovoljen uvodni rif, a ''bard's song'', publika nije nikako prihvatila, tako da je Hansi sam otpevao stvar, i to je jedan od razloga što se pesma nije našla na oficijalnom cd-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знам ја то добро, и сигуран сам да су они изабрали бољу верзију. Само кажем да можеш мислити колико је песама избачено само што су имале неке малецке мане. Не верујем да су овако кратко свирали у Токију на соло концерту пред онолико људи. Нема шансе!

 

Тај Мичиген 1990... Дајем главу да се драстично разликује, јер тад још није био изашао "Nothing's Sacred", а материјал са тог албума је чинио гро ствари свираних у Јапану. Значи, сет листа би требала бити базирана пре свега на "Annihilation Principle" и "Know Your Enemy".

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to jeste, ima blagi cross fade izmedju leatherface-a i omen-a, i suicidy city i enemy within. verovatno je tu bilo nekih numera sa ''know you enemy''.

Ma,strasan bend...secam se ko klinac one fraze ''cetiri jahaca thrasha-metallica, slayer, megadeth, anthrax'', a za poslednja dva lazz i testament su bili pojam za thrash, ali jebi ga.

 

inace, koncert u citti, prvi put sam video japance da onako skacu i divljaju i to u ono vreme...posto obicno samo sede, apalaudiraju i vriste. mislim, danas nije tako, ali pocetkom devedesetih, njihova publika je uglavnom bila mirna. Car ovog koncerta je što posle toga nisu više svirali uzivo, mislim nakon turneje u japanu. labudova pesma, ali na nivou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нису свирали под тим именом. Претпостављам да знаш да је GACK једино у Јапану и био популаран, а и једини албум су издали за Pony Canyon. У неком интервјуу Џелам је рекао да је можда била грешка што су променили име, али за мене је то једини поштен потез када дође до тако драстичне рпомене звука и поставе, у крајњој линији. Докажи ти без славног имена да ти је музика добра, а то очигледно није била.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нису свирали под тим именом. Претпостављам да знаш да је GACK једино у Јапану и био популаран, а и једини албум су издали за Pony Canyon. У неком интервјуу Џелам је рекао да је можда била грешка што су променили име, али за мене је то једини поштен потез када дође до тако драстичне рпомене звука и поставе, у крајњој линији. Докажи ти без славног имена да ти је музика добра, а то очигледно није била.

 

 

ne znam za to...ali iskreno, kad je laaz prestao da ''postoji'', i nisam se nesto interesovao za dalje, cak mi ni ovo sada ne uliva neku nadu sa reunionom,ali dobro, kad moze masa drugih, sto ne i oni...poseticu njihov majspejs da cujem te neke nove stvari.

 

enivej,

ja se izvinjavam nije flint mičigen neko lauderdejl, florida i evo infoa:

 

Lääz Rockit - Ft Lauderdale, FL 1/27/90

 

fire in the hole

mob justice

bad blood

mirror to madness

last breath

euroshima

guitar solo-Phil Kettner

chain of fools

shadow company

 

posle poslednje pesme, snimatelj je morao da prekine da snima, tako da nije kompletan koncert ali to je što je, 45 minuta trajanja. mada, previse pesama sa annihilation-a.

Edited by Vlladimir

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је турнеја за тај албум, ништаљ изненађујуће. А и не буним се, албум јe сјајан. Ипак бих волео да чујем и видим 'Chasin' Charlie'.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

E pa svi ste se zajebali...album je odlican!Kida!Ja nisam ljubitelj ovog benda i nisam preterano odusevljen njihovim albumima,ali ovaj album je stvarno odlican.Riffovi rasturaju,solaze su sjajne,bubanj melje (kakva bas pedala sunce ti jebem!!!),pevanje odlicno...jako sam iznenadjen,sjajno!Sve pesme su odlicne,ali izdvojio bih "Brain Wash" i "Delerium Void".

 

Odlican old school thrash sa modernim zvukom,skidajte!

 

Upozorenje:ima jebeni voiceover.Dakle,cim izadje normalan cd rip,skidanje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema sta da se nadas,tako je.Sjajan album,ovo ce definitivno biti jedan od najboljih albuma ove godine,a ovo je definitivno jedan od najboljih comeback-ova koje sam cuo.SJAJNO!!!!!!

 

Eh,zaboravih i napomenuti pesmu "Turmoil"!Koje rokanje!Kako mi ide na kurac ovaj spiker,mamu mu jebem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Као ултимативни Lääz Rockit фан донећу одлуку кад чујем албум. Само, проклето стрепим да не покваре досадашњи фантастичан биланс.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...