Jump to content

Abigor


scissors

Recommended Posts

3 hours ago, Miilos said:

 

Da ga prebacim na novu stranu kad sam je već rastrošio. Prelepo je... :wub:

iz descriptiona:

Totschläger was a natural choice, as it seamlessly retains the emotionnal immediacy of their early material and the eccentric finesse of their avant-garde offerings.

Reče ga ka' Njegoš...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 years later...

elem, vreme je da se ozivi ova tema.

  • odusevljen sam cinjenicom da je album izasao pre mesec dana i da nema nigde da se cuje (yt, bc i slicno)
  • juce sam ga nabavio i od tada preslusao cetiri puta. Album me je prijatno iznenadio, dosta dobro vozi. 
  • suska se da Mikko Aspa peva na albumu, bas me interesuje kako ce bm levicari da reaguju 😄 
  • svaka pesma maltene ima gostujuce vokale koji su mi super i bas bih voleo da znam ko sve gostuje, nadam se da ce se uskoro objaviti lista

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 hours ago, [Nocturno] said:

elem, vreme je da se ozivi ova tema.

  • odusevljen sam cinjenicom da je album izasao pre mesec dana i da nema nigde da se cuje (yt, bc i slicno)
  • juce sam ga nabavio i od tada preslusao cetiri puta. Album me je prijatno iznenadio, dosta dobro vozi. 
  • suska se da Mikko Aspa peva na albumu, bas me interesuje kako ce bm levicari da reaguju 😄 
  • svaka pesma maltene ima gostujuce vokale koji su mi super i bas bih voleo da znam ko sve gostuje, nadam se da ce se uskoro objaviti lista

 

Ništa me ne slušaš ;)

Novi kakav god da je sigurno ne može da priđe starim albumima, bolje kreni redom.

A ako si baš rešio da slušaš nešto novije, onda Fractal Possession.

Edited by Miilos

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jes' dobar... Možda su najbolji dani iza njih, ali vidi se koliko truda ulažu u muziku, a to je najbitnije. Prošli doduše i nije bio baš najbolji, ali ovo je već dosta bolje. Po stilu i kvalitetu, najbliži je Höllenzwang-u, koji me je baš dosta namučio dok ga nisam "shvatio", Taphonomia... mi je dosta brže lego. Da l' što sam se navikao na taj stil ili je možda i malo bolji, videćemo... Za sad mi se sviđa, sve mi je bolji i sve mi se više sluša.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...