Jump to content

Anathema


Chlan 787

Recommended Posts

Ja mislim da seru.

 

Ima desetine kuca koje bi jedva cekale da vide Anathemu pod svojim okriljem, ali Danny, onakav seronja kakav je, sigurno ima neke "zajebane" uslove koje one ne mogu da ispune... Sad nek' se jebu sa i-Tunes-om, nije mi ih zao uopste.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da seru.

 

Ima desetine kuca koje bi jedva cekale da vide Anathemu pod svojim okriljem, ali Danny, onakav seronja kakav je, sigurno ima neke "zajebane" uslove koje one ne mogu da ispune... Sad nek' se jebu sa i-Tunes-om, nije mi ih zao uopste.

icon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda im treba neko ko ce da otkupi prava od peaceville-a na stare pesme + sansa za veliku turneju + mozda su veliki troskovi za studio u britaniji?

 

danny nije imao jedno vreme gde da zivi tokom 2001. koliko se secam.

 

verovatno su totalno ostali bez kinte kada se mfn ugasio, a jure neku malo vecu kucu.

 

mislim da je glavni problem to sto ce vremenom na njihove svirke sve manje dolaziti ljudi koji traze stare pesme (angelica, dying wish, sleepless itd.), a nemaju mesto gde bi mogli da budu prihvaceni u 'novijem' ruhu (a fine day to exit, a natural disaster i ovo novo).

 

plus im bubnjar nije bas bajan uzivo, a da bi te na svirci (kao npr. sa HIM trenutno) neka krupnija riba zapazila, moras da razbijas kako sviras uzivo.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

po meni

po tebi

 

omfg

 

-----------------------

 

jel čuo neko ikakvu novu pesmu?

neki butleg, ili tako nešto..

baš me zanima na šta liči, pošto su pominjali gy!be, post rock i sranja. deluje mi nespojivo sa prethodnih par albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ima istine u tome da Danny mozda trazi mnogo. Na neki nacin ih i kapiram, kompleksi su to, kad godinama juris nesto i ne uspevas u tome moras malo da odlepis. Ne dobijas ono sto znas da zasluzujes i to..

Sa AFDTE su se bas cimali i tu su mozda imali sansu da se negde probiju, ali.. Nuditi spot za Pressure tv stanicama da ga vrte je totalni promasaJ, pesma je duga, nije dovoljno dinamicna za tv itd. znate vec sta je bilo..

Ko zna na sta ce sve ovo da izadje.

Krang>> ja sam cuo jos davno neke dve pesme koje su svirali na nekim nastupima, ne secam se naziva, od cega je valjda jedna bila neka obrada a druga cini mi se blazi copy/paste release. Nije mi to mirisalo ni na GY!BE ni na bilo kakav PR

a sto se tice spojivosti, sta znam, meni deluje apsolutno spojivo, posebno ako uzmes u obzir pomak sa AND i to je ustvari jedini put kojim bi oni i trebali i mogli da se krecu u buducnosti

Edited by marcoman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...