Jump to content

Anathema


Chlan 787

Recommended Posts

Au koje razočaranje :icon_ne:

Untouchable part 1, super pesma, posle toga sam jedva čekao da na red dođe The Beginning and the End, koja je isto super, i još The Storm Before the Calm je solidna, ovo ostalo dosadno, i ženski vokal koji još više smara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Untouchable part 1, super pesma, posle toga sam jedva čekao da na red dođe The Beginning and the End, koja je isto super, i još The Storm Before the Calm je solidna, ovo ostalo dosadno, i ženski vokal koji još više smara.

 

Исто и код мене. Још може да се издвоји Internal Landscapes, и то је то. Баш досадан албум. Стварно доста волим овај бенд, и могао бих доста тога од њих да сварим, али ово једноставно није то то.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na ovoj trecoj (i cetvrtoj) pesmi "the gathering..." vise ne mogu ni da prepoznam anathem-u kolko je dosadna ova zenturaca sto peva... Inace, realno, da nije Untouchable-ova i The beginning... zaspao bih slusajuci album.... :spava:

Edited by BlowCape

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je album jednoličan.

 

Ima dobre svirke i dobrih pjesama, čak mi se samo par njih ne sviđaju, ali su nekako na isti kalup.

Untouchable pt.2 je sranje, Sunlight mi je užasna, čitava pjesma ide u neki build-up style, očekuješ nekakvo ludilo da se desi i - trt.

 

Najbolja mi je i dalje The Begining and The End, ova dugačka TCBTS isto super.

 

Ok album, sve u svemu, ali nije ispunio očekivanja zasnovana na onim pjesmama koje su izašle prije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se ne čini jednoličnim, koliko neke pesme prosto ne valjaju. Nešto je možda subjektivno (ide na kurac kravuljina za mikrofonom), dok za neke pesme zaista nije bilo potrebe - eto, ta Sunlight... mislim da sad znam kako je curama kad ne dožive orgazam. S druge strane, tu je i par koje su svarljive, ali nepotrebne.

 

Generalan utisak da bend nije znao gde će sa pojedinačnim pesmama, albumom kao komletnom pričom, pa čak ni sam sa sobom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

kao kad se zimi primim na izgled paradajza iz maksija, a on ima ukus stiropora.

Haha, sjajno.

Meni se cini isto da je album izaso u pogresno vreme, ovo je za neko leto, sumrak, plazu...

 

Moram da pohvalim produkciju i vokale koji su mozda najbolji do sad. A sad album ce se slusati u nadolazecem lepom vremenu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...