Jump to content

Anathema


Chlan 787

Recommended Posts

Ljudi se uglavnom oduševljavaju, znala sam da će ovde biti problema :haha:

 

Produkcija je savršena, i ne verujem da nisu znali šta rade. I stvarno stvara topao osećaj dok se sluša, što mora sve hladno i racionalno, majkumu! :razz:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, kakav je to nacin da ne presluas nesto na osnovu tudjih komentara, pa valjda je muzika subjektivni dozivljaj jebemmumater.

Odličan način, ali samo kada su neki bendovi u pitanju. Recimo, Grobov komentar da je album loš za mene može da znači ili da je album zapravo veoma dobar ili da je zaista loš. :haha: A kada vidim da ima još ljudi različitih ukusa i kriterijuma koji kažu da je album prosečan ili dosadan, to pojašnjava sliku. Mada, sve preslušam jednom pre brisanja, svakako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan način, ali samo kada su neki bendovi u pitanju. Recimo, Grobov komentar da je album loš za mene može da znači ili da je album zapravo veoma dobar ili da je zaista loš. :haha: A kada vidim da ima još ljudi različitih ukusa i kriterijuma koji kažu da je album prosečan ili dosadan, to pojašnjava sliku. Mada, sve preslušam jednom pre brisanja, svakako.

Znaci gradis svoje misljenje na osnovu tudjih, bravo.

  • Upvote 10
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Utisak posle dva slusanja je blag, ali nije los toliko. Sigurno najslabiji album Anatheme, ali to ne znaci da je sranje. Forsira se taj lagani, lebdeci osecaj sto je ok skroz, ali na prethodnom albumu je to bolje odradjeno. U svakom slucaju slusace se, pa mozda bude i bolji utisak kad se zapamti sve lepo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci gradis svoje misljenje na osnovu tudjih, bravo.

Znači, pogrešno tumačiš ono što kažem. A hajde i da budem precizniji, da ne moraš da pitaš: tuđa mišljenja mogu da utiču na očekivanje, dok je krajnji sud samo moj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nakon prvog slusanja nisam nesto odusevljen albumom. nije toliko los, ali mi je na momente jako dosanan i nikako mi ne drzi paznju. pocinje sa odlicnom Untouchable Part 1, Part 2 mi je takodje ok, ali posle nje krece onaj dosadni deo albuma koji kulminira na The Calm Before the Storm. ima dobrih momenata, na primer stvari kao sto su The Begining and the End i Untouchable koje vade prosek, ali ostalo je nekako ujednaceno i nastavlja taj fazon sa WHBWH. obrnucu ga jos koji put, ali za sada mi je album dobar tek za neko opusteno slusanje i, nazalost, nista vise od toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg nije što se Buda oglasio ali ja tek sad stigao da poslušam. Fazon prošlog ali čini mi se on bolji, nisu uspeli da opravdaju očekivanja nametnuta sa prve dve pesme jebiga, nekako posle Judgementa meni uvek nešto fali na albumima njihovim, prethodnik je bio najbliži da kažem da je to to. Ovaj je fin ali ima vaistinu momenata kad ne zna ni sam gde je pošao, i stvarno sam mišljenja da treba da se sete da distorzija ne ujeda i da su muda u muzici katkad poželjna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na prvo slušanje - šestica. Možda 0,5 još, možda.

Prva dobra, druga malo lošija, neki MTV senzibilitet, ali može da prođe. Sa trećom počinje pad, pa četvrta još gora, pa peta potpuno nepotrebna. Šesta ne zna kuda ide, sedma dobra, osma može da prođe nekako, poslednja kao šesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...