Jump to content

Anathema


Chlan 787

Recommended Posts

Ma dajte bre ljudi, ne patetišite, molim vas... smile.gif

 

Ako zaista mislis da ovi ljdi ovde patetisu, onda bas i ne shvatas poentu. A to je da muzika koja nosi tako jake emocije, koje ti se prosto urezu u sustinu tvog bica, probude ono najlicnije u tebi, cak ni ne moze se opisati dozivljaj recima. To se oseca u svakoj njihovoj noti. Jednostavno te melodije zagolicaju. Otvori ti se caroban svet, drugi svet pred ocima...Melodije prodru u tvoja secanja, mastanja, snove...i ostanu bas tu...a to se ne da tako lako izreci. Zato, ne brkaj bilo sta u vezi Anathema-e i patetiku, jer je to nista drugo nego skrnavljanje...

ne jednostavno si morala to da kazes znam taj nagon

niko me ne shvata kad kazem da iskreno VOLIM taj bend

e juce sam gledao uyivo iz atine2001 ni manje ni vise nego DYING WISH

okinuo sam se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, Princess opušteno! 8) Nikako da skrnavim po Anathemi, ni u ludilu! Pa, zaboga omiljeni su mi bend, i slušam ih skoro šest godina, skoro da nema dana da ne preslušam barem jednu pesmu u protekle četiri...

Moj post je samo bio mala opaska na prethodna dva posta, i nije ozbiljan, samo sam se malo zezao... biggrin.gif OK?

 

Ne razumem sta je to tako smesno/pateticno u izjavi da je ljubav smisao zivota, pa ako bi mogao da objasnis...

Inace, brat mi je jednom prilikom slucajno snimio Cranberries-e (u pitanju je bila kaseta) preko pesama Feel i Regret...

Nije zavrsio u Urgentnom, ali je bilo blizu... :x :twisted:smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

8O Au bre ljudi, još ćete me i streljati na kraju! smile.gif

Rekoh, zezao sam se... O tome valjda i govori smajli - smile.gif koji sam stavio posle rečenice... Dakle, ne shvatajte ništa lično...

Svi pričamo ovde o bendu koga volimo, i samo mi je delovalo da ste se ti i Tragedy malko zaneli u momentu i ništa više...

Just a joke. OK?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, Princess opušteno! 8) Nikako da skrnavim po Anathemi, ni u ludilu! Pa, zaboga omiljeni su mi bend, i slušam ih skoro šest godina, skoro da nema dana da ne preslušam barem jednu pesmu u protekle četiri...

Moj post je samo bio mala opaska na prethodna dva posta, i nije ozbiljan, samo sam se malo zezao... biggrin.gif OK?

 

Ne razumem sta je to tako smesno/pateticno u izjavi da je ljubav smisao zivota, pa ako bi mogao da objasnis...

Inace, brat mi je jednom prilikom slucajno snimio Cranberries-e (u pitanju je bila kaseta) preko pesama Feel i Regret...

Nije zavrsio u Urgentnom, ali je bilo blizu... :x :twisted:smile.gif

au regret je najjaca stvar na albumu,posle moje reakcije bi zavrsio na gradskom...znas vec cemu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje pjesme su Anyone Anywhere , Lost Control, Empty , Regret, One last Goodbye...ma joj kako imate duse da ih izdvajate. A sto se tice patetisanja ostavite decka na miru, sta se toliko cimate , i ako cemo iskreno i ja mislim da je pateticno i sta cete mi sad ha ! Nemozete mi nista jer ja imam ospice, a imam ih jer samo ja nemam novi CD od ANATHEME i pojedina plemena u Africi ! JOJ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje pjesme su Anyone Anywhere , Lost Control, Empty , Regret, One last Goodbye...ma joj kako imate duse da ih izdvajate. A sto se tice patetisanja ostavite decka na miru, sta se toliko cimate , i ako cemo iskreno i ja mislim da je pateticno i sta cete mi sad ha ! Nemozete mi nista jer ja imam ospice, a imam ih jer samo ja nemam novi CD od ANATHEME i pojedina plemena u Africi ! JOJ!

 

Jedna stvar: bila sam totalno iskezena kada sam pisala onaj post. Patetika? Ne. tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje pjesme su Anyone Anywhere , Lost Control, Empty , Regret, One last Goodbye...ma joj kako imate duse da ih izdvajate. A sto se tice patetisanja ostavite decka na miru, sta se toliko cimate , i ako cemo iskreno i ja mislim da je pateticno i sta cete mi sad ha ! Nemozete mi nista jer ja imam ospice, a imam ih jer samo ja nemam novi CD od ANATHEME i pojedina plemena u Africi ! JOJ!

i pojedini ja sad.gif

mi sviramo sleepless

najjace pjesme su sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napokon sam preslusala novi album...i svidja mi se. Poprilicno je cudan, opet se razlikuje od onoga sto su do sada radili, sto je, po meni bar, pozitivno, jer jedan umetnik uvek treba teziti necem novom, necem originalnom, da otkriva nove horizonte i izrazi svoja osecanja i prenese inspiraciju u delo na novi, drugaciji nacin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja albume kao sto su...

Silent enigma

Pentecost III

Judgement

Alternative 4

Serenades

Eternity

uvek stavljam kompletne na listu...

a o textovim da ne pricam... perfection! 8O

Pesme tesko koju bih izdvojila posebno, ali Angellica mi se strasno dopada kao i The beloved, onda Deep, Empty, Feel, Don't look too far, Anyone Anywhere... i many others i eto upravo slusam Empty... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo srceparajuce razmenjivanje tupavih postova izmedju bubuljicavih frigidnih devojaka na ovoj temi! Napravile ste od nje vece sranje nego sto je HIM tema. Wanking Horse se gadi tih balavica koje zamenjuju zdravo normalno vece u gradu sa brisanjem lica od nabedjenih suza prouzrokovanih navodnim nerazumevanjem vasih adolescentnih gluposti od strane pametnog sveta. Fuj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Horse je skroz u pravu i ko misli da nije: "UP YOURS"!

buckaste adolescentkinje koje slusaju muziku samo da bi imale povoda da izgledaju zlo i ruzno se sminkaju radi neuklapanja u zdrave tokove ne radi toga sto su bolje i posebne nego lame i asocijalne su stvarno zagadile ovu temu ljigavom patetikom koja preti da prsne u lice istih biggrin.gif

 

Wanking Horse je mozda i najkompetentniji covek foruma ovoga i ko mu nesto lose kaze moze ici samo na njegovu savest!

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, teske su reci koriscene, ali se za patetiku slazem...Anathema se mnogo pogresno dozivljava...nikad gore nego u ovim danima...vise mi nije ni cudno kad neko poveze njih sa famoznim HIM-om...a, vi se zapitajte zbog cega dolazi do tih komparacija...polako se degradira ta institucija zvana Anathema...

btw. novi je album iznenadjujuce odlican, nisam nista prokomentarisao za njega do sada, jer mi se ne dolazi na ovu temu posle pojedinih iskaza...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...