Jump to content

Anathema


Chlan 787

Recommended Posts

Pazi ovako: i meni je par postova na ovoj temi bilo malo smešno, al šta sad? Uopšte tome ne bi trebalo pridavati pažnju, nek kaže ko šta ima da kaže na normalan način... Trebam li nekoga ovde da prebijem zato što mi ne odgovaraju njegovi postovi? Opušteno, nek i te nazovi "bubuljičave devojčice" kažu šta misle, samo neka mi ne kenjaju o totalnim glupostima tipa "gde je juče Vincent Cavanagh cepao paju"...

Ja i dalje ne vidim njihovu vezu sa HIM-om i ne daj bože da je vidim... :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

daleko bilo da ja vidim tu vezu, ali je vide neki koji nisu u ovoj muzici i to nije dobro...a iskljucivo je rezultat nacina razmisljanja nekih fanova...nije to slucaj samo na ovom forumu...

tema se pretvorila u postovanje tipa "super je" i "mnogo je dobra pesma", sto je jos gore...jbt, ako o njima nema vise od toga da se kaze, onda ovo treba sve rasformirati i poslati u zaborav...

naravno da svako ima pravo na svoje misljenje i to nikada nisam osporavao, ali taj uslov pod kojim si naveo da ti to ne smeta je cesto puta bio prekrsen....meni ne smeta licno, jednostavno ne dolazim, iako Anathemu slusam od 1992., cim je Crestfallen izasao....

plus, svako ima drugaciji vid komunikacije...neko je agresivan, neko miran, neko neumeren, neko prek...ja se na to ne obazirem i zanima me jedino kako taj neko razmislja...

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako, ja slucajno upadoh na ovu temu iako ne volim nesto posebno da upadam u delove gde je prisutna PATETIKA, stoga opet rekoh slucajno svratih posto Anathemu slusam, zelim da kazem da mi je muka od komentara bubuljicave frigiidne devojke itd... Nema prava niko da sudi lose o nekome na osnovu glupih komentara o muzici. Da se ovde raspravljalo o ozbiljnijim stvarima, ajde da se zacudim... ali kada neko krene da smara sa patetikom dovoljno je iskulirati i nece se vise pisati o tome. A bend kao jedan od kvalitetnijih svakako zasluzuje posebnu paznju na bolji nacin, a ne na taj sto ce se neki debil pojaviti i pljuvati po drugim debilima ("debil" korisceno afekta i rezonance radi... nikome licno biggrin.gif ) stoga ljudi okanite se gluposti i raspravljajte o pametnim stvarima. A inace ovo je jedan od razloga zasto ne postujem mnogo na temema o muzici upravo zbog neprimesnosti clanova foruma, koji su verovatno odseceni od termina normalna konverzacija i neogranicenost.

Pozdrav ljudi unormalite se i pricajte o bendu po zasluzi. :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

subjektivno: tema o najboljem bendu svih vremena ne bi smela da izgleda ovako... kovanica H.I.M., koja je nekoliko puta pominjana odje, u meni budi samo gorushicu, a pateticni postovi, slikicama karakterisane emocije nastale preslushavanjem jedne od pesama sa novog albuma, nabrajanja naj balada, naj rokada, naj albumada i ostalih naj... me iznerviraju i pritisak mi skochi do plafona...

 

objektivno: neka, bre, ljudi laparaju shta god 'oce...

 

A Natural Disaster - odlichan album, josh boljeg benda... u poredjenju sa proshlim daleko bolji... uz sva sranja koja su im se deshavala zaista predstavlja pravi uspeh, mada nisam sumljao u njegov kvalitet i pre negoshto su i pomislili da ga snime...

Share this post


Link to post
Share on other sites

oh no more war.............................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sto bi reko darren,ako je slusate onda je poslusajte jer oni uce o zivotu

taman reko niko se ne svadja na forumu najboljih,kad...

ipak i ja se jezim od bilo kakvog pominjanja onih homos-a HIM odje

 

juce je na mom rodjendanu opicila skoro citava diskografija

 

pazi ovo

 

1 moja djevojka

2 anathema

3 sestra

4 cijeli bend(W.TEARS)

5 svi koje volim

6 i bambus

 

amorfis bi rekao IT IS FULFILMENT

Share this post


Link to post
Share on other sites

tek sam sad nabavio A Natural Disaster....znam totalno sam gej... smile.gif

 

 

prvo slusanje...prve dve pesme = Radiohead sa trvdjim gitarama.

 

u prevodu..dopada mi se...al se bas cuje da slusaju Thom-a i kompaniju u poslednje vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

HIM, HIM, HIM !!!! HIM.......HIM..........................H........I...........M........... tongue.giftongue.giftongue.gif

HER HER HER HER ...............................HER...................

PEDERI LI SU.............................................................................. biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

tek sam sad nabavio A Natural Disaster....znam totalno sam gej... smile.gif

 

 

prvo slusanje...prve dve pesme = Radiohead sa trvdjim gitarama.

 

u prevodu..dopada mi se...al se bas cuje da slusaju Thom-a i kompaniju u poslednje vreme.

 

 

slusaju oni Radiohead jos od izlaska Ok pc/Kid A.....a ima i mnogo nick drake-a, posebno pink moon faza..

are you there? - jedna od finest anathema's ever

 

btw, ne mozes nikako biti gay sa tim avatarom biggrin.gif 8) Mislim, pogledaj moj tongue.gif:wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

oh no more war.............................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sto bi reko darren,ako je slusate onda je poslusajte jer oni uce o zivotu

taman reko niko se ne svadja na forumu najboljih,kad...

ipak i ja se jezim od bilo kakvog pominjanja onih homos-a HIM odje

 

juce je na mom rodjendanu opicila skoro citava diskografija

 

pazi ovo

 

1 moja djevojka

2 anathema

3 sestra

4 cijeli bend(W.TEARS)

5 svi koje volim

6 i bambus

 

amorfis bi rekao IT IS FULFILMENT

 

A gde sam ja majku ti ^*%&%%!!!! tongue.giftongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ma koliko ja vidim, niko ni ne zna za te koncerte u Grckoj...sto je najvise zacudjujuce, ni fanovi! Tako da cisto sumnjam da ce prevoz biti organizovan od strane bilo koje agencije. Ostaje samo samoinicijetiva, a s obzirom na situaciju kakva je, verovatno cu opet propustiti da ih vidim uzivo...samo se ipak nekako nadam da ce gostovati na ovogodisnjem Szigetu. icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na koncert se mora ici. Ja pitam sad da li neko zna da li vazi ono izuzece od vize za letnje mesece koje je bilo na snazi prosle godine?

Koliko ce biti karta? Pddsetite me koliko je kuna.

Ja na Metallicu ne idem ako Anathema bude na 500 km od mene!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...