Jump to content

Anathema


Chlan 787

Recommended Posts

Ti si primećujem oduševljen sa tim Dannyjevim Drake tributeom? Vol'o bih i to da čujem, ali tek kad se ja malo bolje upoznam (no, not introduce icon_smile.gif ) sa Drakeom... do sad sam slušao par pesama i to je to. Pointless, da sada čujem taj tribute...

 

A šta mu dođe taj Hevein otprilike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim sve vrste upoznavanja, pa nema frke ni da se upoznam sa Drake-om spoooookyy ph34r.gif btw, znam o njemu koliko i Agarth, i cuo par pesama tek toliko da vidim koji je to fazon, iako sam mogao da pretpostavim jos kad sam prvi put cuo da Danny ima potrebu da ga "tribute-uje" icon_smile.gif

a Hevein sam dobio kao preporuku na fazon "ovi momci imaju sigurno Anathemu na svojim policama sa diskovima", pritom su mislili na novu Anathemu

ja brze bolje poleteo da nadjem to da cujem i nadjem jednu pesmu, ne oduva me i bacim je sad.gif e sad, posle toga sam naucio na primeru Riverside-a da ne treba biti tako izricit prema slicnim bendovima i da im mozda treba dati sansu vise od jedne pesme

eto, ako neko naleti na album, bilo bi lepo da baci koju rec ovde da vidim dal' je bio sjeb icon_wink.gif

 

Edited by marcoman

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, da, i ima me na netu, nego izgubim volju za postovanjem dok se nakacim (nekad mi treba i sat vr.) jer idem na net preko nekog dzabe provajdera pa je stalno zauzeto

u-name: blueisp

pass: blueisp

dial: 042/110770

pa nek ide zivot, ionako je stalno zauzeto, a ja mnogo volim da serujem informacije sa ljudima icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif sad me podseti, pa to je jedan od jacih prevoda, bwahaha, crevna napast icon_smile.gif

btw, izgleda da ima normalnih ljudi sa brzim netom, do sada sam ih provaljivao uvek po broju postova koji raste geometrijskom progresijom od dana uvodjenja istog icon_wink.gif

Edited by marcoman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Htedoh u prethodnom postu da kazem da nikad ne bih rekao da je i Dannilo na kablu icon_wink.gif

a za mene icon_smile.gif pa, ja verovatno kad budem imao kilo postova Gothic angel ce imati 220.000 icon_smile.gif

ustvari, to ce morati da se proslavi, eto, dovescu nam Mar de grises da nam svira na uvce, kad vec drugi nisu mogli icon_razz.gificon_razz.gifmhihi.gif233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jedan od onih koji su ivek vise gotivili My Dying Bride, ali kad posteno pogledam, Anathema se mnogo vise menjala kroz vreme i generalno je vise ponudila metalu, mozda i sire. My Dying Bride su mi u srcu, ali Anathema je objektivno znacajniji bend za razvitak scene.

icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...