Jump to content

Anathema


Chlan 787

Recommended Posts

Čini mi se da je Danny već spomenuo nešto u onom intervijuu o kome ste pričali na ovoj strani... Još uvek se ne zna za koga će da izađe. Čini mi se da sam negde pročitao i da će se možda zvati 'Everything'... blah...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da se pohvalim da sam čuo novu pesmu Anatheme. Skinuo sam je sa Anathema Yahoo grupe, neki lik je snimao na koncertu sa Porcupine Tree, i pesma još nema naziv. Podseća me na album AFDTE, mada poslušao sam je samo jedanput, posle ću da kažem detaljnije mišljenje.

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ti kurac, ja poceo da skidam pesmu i napravim pauzu na 2%, kad sam hteo da pocnem dl ponovo izbacuje mi jebeni "not available" shit ili tako nesto

cujem da lici na leave no trace, a to je bas do jaja

 

danilo>> jos vazi ono za Coil, samo malo da prezdravim vishe

Share this post


Link to post
Share on other sites

a možda treba staviti jednu ulaznicu, tj. da se ulaznice uzimaju samo u paru.. laugh.gif

to sam i mislio: kao festival gde bi se karta uzimala za sve svirke.. još par domaćih bendova i to je to.. 2 svirke za veče..

 

ma, šta ja koji kurac planiram hahahaa

A da lepo prvo sachekamo da prodju Losti?

Mozhda Bg ostavi dobar utisak na Holmesa pa Anathema dodje nepozvana,tj po preporuci laugh.gif ,pa Katatonia...

Edited by R i d d l e R

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam nekih problema sa ovim serverom, pesmu možete skinuti:

 

O V D E

 

NAPOMENA:

 

OVO NIJE ZIP FAJL! POSLE DOWNLOADA PROMENITI EXTENZIJU U .wma

 

 

poz

"The page you are attempting to access has been removed because it violated Tripod's Terms of Service. Please check out Tripod's Help system for more information.

 

icon_mrtav.gificon_mrtav.gificon_mrtav.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Judgement i jos par albuma na kojima ne "povracaju" po mikrofonu su super...ne volim ceo taj nacin "pevanja",kao da mi neko rezi na uvo icon_da.gif .Uostalom pevac ima fenomenalan glas...zbog cega ga kvariti?Mada ima par pesama na kojima mi to ne smeta,kao i par bendova(npr. Gathering)kod kojih mi to uopste ne umanjuje dozivljaj.O5 sto se tice Anatheme-Deep je mnoogo dobra pesma! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...