Jump to content

Queensryche


Recommended Posts

  • 1 month later...

Kakav je ostatak albuma Operation: Mindcrime???

 

Malo kasnim al' 'ajde:

Operation: Mindcrime, po meni jedan od najboljih heavy/prog (nazovite ryche kako god zelite) albuma tog vremena. Napraviti konceptualni album tada... hm dosta zajebano (ne znam koliko je bendova to uradilo pre njih) ali ispalo je fenomenalno i nema pesme koja ne valja biggrin.gifa:

Odlicni su jos i mini LP Queen of The Reich i album Warning

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa, pazi... Meni je QR top 3 prog bend svih vremena. Jedva cekam da vas vidim i cujem, a ti, bolje bi ti bilo da ne skrnavis Tate-a! biggrin.gif

Salim se, znam da je nemoguce otpevati ono kao on (eto, kao vokal, meni je on na prvom mestu svih vremena), a ako budete lose zvucali, popicu extremno mnogo alkohola za kratko vreme, pa ce mi onda sigurno zvucati OK. Dobra i oprobana taktika biggrin.gif

 

I svirajte Jet City Woman, One More Time, Killing Words, Anybody Listening, Out of Mind, London... ... ... ... 8)

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uspeo sam nekako da otpevam strangera a da zvuci.

za ove ostale cu se bas pomuciti.problem je u tome

sto mi sviramo bendove u kojima se pevaci dosta razlikuju

[P.Maids,Purple,Priest...].Kada bi svirali samo QUEENSRYCHE

onda bi posle odredjenog vremena mozda i mogao da otpevam

kao on [dobra fora]. A sa druge strane radimo i autorske stvari

u koje pokusavam da pevam na svoj nacin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa, pazi... Meni je QR top 3 prog bend svih vremena. Jedva cekam da vas vidim i cujem, a ti, bolje bi ti bilo da ne skrnavis Tate-a!  :D  

Salim se, znam da je nemoguce otpevati ono kao on (eto, kao vokal, meni je on na prvom mestu svih vremena), a ako budete lose zvucali, popicu extremno mnogo alkohola za kratko vreme, pa ce mi onda sigurno zvucati OK. Dobra i oprobana taktika  :D  

 

I svirajte Jet City Woman, One More Time, Killing Words, Anybody Listening, Out of Mind, London... ... ... ...  8)  

 

Poz!

 

Hvala ti na podrsci biggrin.gif Iskreno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa, pazi... Meni je QR top 3 prog bend svih vremena. Jedva cekam da vas vidim i cujem, a ti, bolje bi ti bilo da ne skrnavis Tate-a! biggrin.gif

Salim se, znam da je nemoguce otpevati ono kao on (eto, kao vokal, meni je on na prvom mestu svih vremena), a ako budete lose zvucali, popicu extremno mnogo alkohola za kratko vreme, pa ce mi onda sigurno zvucati OK. Dobra i oprobana taktika biggrin.gif

 

I svirajte Jet City Woman, One More Time, Killing Words, Anybody Listening, Out of Mind, London... ... ... ... 8)

 

Poz!

 

E, a i ne znam kako ce ti se svideti bez klavijatura... sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam od njih cuo Operation mindcrime kao i neku kompilaciju i meni nema ni trunke progesiva u pesmama .Koji su albumi progresiv?

 

pa ko je mene to lagao godinama da je Operation jedan od najprogresivnijih albuma u metalu svih vremena??!!! :? :evil::evil:

 

Curse on him!!! :evil::twisted:

 

Hvala sto si mi otvorio oci ohmy.gif :spavam: :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo, mislim da je taj nako malo preterao kada ti je rekao da je Mindcrime THE 'najprogresivniji' album ikad biggrin.gif ...zavisi sta taj neko slusa

A drugo, pa nije valjda da je trebao neko drugi da ti kaze drugacije da bi ti to uvideo :? pa valjda bi sam provalio biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa, pazi... Meni je QR top 3 prog bend svih vremena. Jedva cekam da vas vidim i cujem, a ti, bolje bi ti bilo da ne skrnavis Tate-a! biggrin.gif

Salim se, znam da je nemoguce otpevati ono kao on (eto, kao vokal, meni je on na prvom mestu svih vremena), a ako budete lose zvucali, popicu extremno mnogo alkohola za kratko vreme, pa ce mi onda sigurno zvucati OK. Dobra i oprobana taktika biggrin.gif

 

I svirajte Jet City Woman, One More Time, Killing Words, Anybody Listening, Out of Mind, London... ... ... ... 8)

 

Poz!

 

E, a i ne znam kako ce ti se svideti bez klavijatura... sad.gif

 

Ah, ako je sve ostalo dobro, mogli bi i da zanemarimo klavijature na trenutak biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci, samo opusteno, i lomite ga sa QR! Kako god, ja dolazim kad god da budete svirali! Prvi red sigurno!

 

 

Pa da, i bice sigurno jos jedno tri ili cetiri stvari od njih u nasem repertoaru...nije bilo tesko ubediti ostatak benda biggrin.gif

Prvi red zakon! 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A jelte, vi QR fanovi, koje biste njihove pesme voleli da cujete na svirci? Zasad bi trebalo da sviramo Eyes Of A Stranger, I don't beleive in Love i verovatno Breaking The Silence. Znam da postoji slicna tema za power/prog pesme ali mene zanima samo za Queensryche.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...