Jump to content

Koga vise volite DOBRO ili ZLO?


Dobro ili zlo  

115 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Evo jednog lika koga ja mnooogooo volim... wub.gif

Dobro ili zlo? Ona predstavlja obe krajnosti.

Svako ko je igrao NWN mora da zna ko je u pitanju. biggrin.gif

user posted image

user posted imageuser posted image

user posted image

Kucka jedna izdajnicka, usrao sam se dok je nisam presao.

Frajer joj je bio i onako neka pena. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemoj tako, njena prica je bas potresna. icon_redface.gif

Nije ona kriva sto je flipnula. mad.gif To mi je omiljeni lik iz NWN... icon_redface.gif

 

user posted imageuser posted image

 

Verovatno ne znas... ako si igrao muskim likom, imas opciju da je muvas, uopste ne moras da se boris sa njom... Treba to provaliti. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

IZgleda ko da dozivljava orgazam al posto si se pronasla u njenom liku to objasnjava neke tvoje postove icon_mrgreen.gif

Za moje postove ces mi dati objasnjenje na pp.

 

Btw - zene ne izgledaju ovako kada dozive orgazam - sto ces vremenom nauciti, kada budes imao fizicki kontakt sa nekom osobom suprotnog pola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To toti covece! Jedan je Joker!

 

Sto se mene tice. Zlo uvek ima bolje razradjene likove, njihov mentalitet je vise iskazan. Jedina mana im je sto srljaju i obicno stradaju jer su previse ubedjeni u sebe.

 

Dobro ima nesto manji pecat na likovima, ali su oni zato stalozeni, mirni i promisljeni. Ne srljaju, svesni su svojih karakteristika i sposobnosti.

 

Mane: Za zlo sam rekao.

 

Za Dobro: Imaju u svom arsenalu Stiven Sigala, koji apsolutno se takmici sa Ben Aflekom ko ce pojesti vise pita. Stiven Sigal nekim cudom uvek moze da nadje prolaz do zenskih gaca (a Aflek ponekad i do muskih laugh.gif) i jednostavno uvek uspe da spase sve, makar to bilo i na Titaniku koji se potapa.

 

Rezultat = 50% za dobre, 50% za lose, mada su me u kompletnoj umetnosti vise odusevljavali negativci.

 

Pogledajte samo recimo u filmovima.

 

Koga je iskreno briga za nekog tinejdzera koji je zaginuo od strane Dzejsona ili opet neke zrtve Jigsawa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Nemoj tako, njena prica je bas potresna. icon_redface.gif

Nije ona kriva sto je flipnula. mad.gif To mi je omiljeni lik iz NWN... icon_redface.gif

Bahh.. Tako sam se smorio kada sam trebao da se borim sa njom i da je ubijem da bih preshao dalje... I onda saznam da sam 'mogao' da je spasim da sam sachuvao neki prsten i ishao na ubedjivanje, pa sam se smorio josh vishe i nisam ni siguran da li sam zavrshio NWN...

 

Anyway - ne znam, ali uvek gledam da biram neutral, ali opet odigram kao dobrica...

Shta da radim... Smorim se kad mi dodje neki jadnichak i kuka da pomognem...

 

Pokushavao sam vishe puta da igram kao neki bezobzirni zloca/tiranin, ali me brzo smori... Nisam to ja icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...