Jump to content

Koga vise volite DOBRO ili ZLO?


Dobro ili zlo  

115 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Glasala sam za dobro, jer dok čitam neku knjigu, uvek sam naravno na strani na čijoj je pisac, logično, ne bih je ni čitala da je drugačije. :)

Mada često zli likovi znaju da budu urađeni zanimljvije od dobrica, koji toliko zrače dobrotom i naivnošću da smaraju. :mhihi:

Ipak što se toka radnje tiče uvek sam za to da dobro pobedi :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao bre, to sto se knjiga tice je potpuno pogresno... Ljudi su uvek na strani onoga ko je glavni junak...

Tipa A clockwork orange... Ko se radovao kad su ga uhapsili? Ko se radovao dok je citao kako ga muce? To je sve zbog subjektivnog stava pisca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znate kako...ok su i dobro i zlo, ali moralno sivi likovi su 3AKOH!G.R.R.Martin ih je u svojim knjigama fenomenalno razradio!Dakle najjaci su oni likovi koji se ne zaludjuju preterano time sta je dobro, a sta zlo, vec samo idu po nekom njihovom ubedjenju!Dobar primer za ovo je Tirion Lanister(mada on u zadnje vreme sve vise vuce ka dobrom), znaci lik laze, spletkari, narucuje da ubiju ljude(na kraju ubije i caleta(licno))...a sve za dobrobit kraljevstva i naroda(Ali vrhunac je kad Dzofriju zavali shamarcinu :rockdevil: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Meni je uvek ležao chaotic good, eventualno true good ili kako se već zove :lol:

(i kad izaberem nešto drugo, posle malo vremena mi se samo menja u to, tako da se sada više ne trudim da budem zloća, ne leži mi :bigblue: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, da i napisala sam prvo to, al' mi je nekako tupavo zvučalo... :lol:

Jbt baš se vidi da sam odavno prestala da igram igrice :no:

Moraću ponovo da se aktiviram, ne vredi ovako.

Edited by Tanya

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam dobrica (makar zelim da vas navedem da mislite tako) i kao i svi pravi super heroji spreman sam da zlostavljam i tamanim sve one koji drugachije kapiraju dobro i zlo od mene.

 

e koliko sam ja dobar, pa ja sam najbolji

(pored dobra,kako ga neki kapirju, kome treba zlo) :evil:

Edited by krezavy

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
ja sam dobrica (makar zelim da vas navedem da mislite tako) i kao i svi pravi super heroji spreman sam da zlostavljam i tamanim sve one koji drugachije kapiraju dobro i zlo od mene.

+

zla, zla, zla. uvijek i svugdje.

 

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...