Jump to content

After Forever


Recommended Posts

  • Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovaj njihov novi album koji je tek izasao mesavina je Therion i Tristanie, dakle malo horova mesano sa pseudo-operskim pevanjem. Jednostavno nista novo niti originalno.

Nisam cuo novi album, ali sto se tice albuma Prison of Desire i Decipher, donose novinu koristeci neke progressive i blage thrash/speed elemente (ovo drugo se uglavnom odnosi na bubnjeve icon_mrgreen.gif).

Decipher je odlican album, ali mi je Prison of Desire ipak bolji icon_biggrin.gif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

On su josh jedan dokaz da to shto holandjani imaju od metal bendova jeste malobrojno, ali zaista odlicno. Na poslednjem EP-u "Exordium" ako se ne varam, nalazi se obrada Maidena "The Evil That Man Do" koja zvuci toliko savrsheno, da Jansenova polako postaje jedan od mojih omiljenih vokala...

Novi album josh nisam poslushao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Invisible circles je po meni najslabiji album,Prison of desire je definitivno najbolji,nisam slusala zadnji mislim da se zove Exordium,samo se nadam da nece otici u pravcu extremnijeg zvuka kao sto su i krenuli...

Pogresno.

 

Invisible Circles je poslednji album.

 

Exordium je mini LP, izasao pre toga.

 

Invisible je jedan od najboljih ostvarenja, pri samom vrhu. Ali je tesko porediti sve to sa prva dva albuma. Cinjenica je da nema mane ni jedan album, niti ovaj EP.

 

Da li ce ici ka zescem zvuku... pa zadnji i nije preterano zesci od prethodnih radova.

 

Floor uz Anneke - najbolja pevacica u metal muzici (ponavljam se, al' ajde icon_mrgreen.gif ).

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, vidi se razlika, ali ne bih rekao da je extremnost rec koja to opisuje.

 

Recimo da su bili vise gothic metal na prva dva albuma, a zadnji je dosta vise dark atmospheric metal. U globalu slicna prica, oprobana formula i na produkciji...

 

I da, meni je muski vokal totalno suvisan u ovom bendu (kao i u recimo Lacuna Coil), jer pored glasa Floor zaista treba imati hrabrosti pa nazvati se pevacem i jos pevati sa njom u istim pesmama.

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Od AF sam cuo POD i Decipher, i odusevili su me, posebno Decipher!!! Oni su mi sad medju top 2 benda, a Floor je najbolja metal pevacica, posle Tarje nsravno! Mada mozda i nju prestigne, jer je 4 god mladja! Mada nisam cuo Exordium i IC jos, ali siguran sam da takav bend ne moze razocarati! Mada cudni su mi sa tim anti muslimanskim textovima!

Poz iz Cacka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...