Jump to content

After Forever


Recommended Posts

  • Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zahvaljujem unapred, i postuj ovde svaki tracic sto cujes o njoj! E, a je li dodje neki rod onaj Mark Jansen, bivsi gitarista? I stio je on uopste otisao iz benda?

Koliko ja znam on joj je rodjeni brat, a cini mi se da on ima neki svoj projekat sa strane... Mada sam cula da njih dvoje rade jos nesto pored AFa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma on sada svira u Epici, gde je prvo pevala Helena Iren Michaelsen, ex-Trail of Tears, a tad su se jos zvali Saqara's Dust, ali Helena otisla, osnovala Imperiu, a dosla Simonne Sommons, i obend menja naziv u Epica! Zar su Floor i Mark brat i seka! Wow!

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao sam Dinastiju, ne brini, ali ono je previse bilo hladno, mogao je barem neko od njih da naglasi da su u srodstvu... Mada, ko zna, cudni su ti Holandjani icon_smile.gif

Nisu oni tako cudni.... Mada da ne zalazim u neke teme koje nisu vezane za AF...

 

 

 

Za Lakija (ponovo):

Da samo znas kako ovaj life-size Floor poster super izgleda sad kad sam ga okacila na vrata sobe! Moracu da te dovedem da vidis icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu oni tako cudni.... Mada da ne zalazim u neke teme koje nisu vezane za AF...

 

 

 

Za Lakija (ponovo):

Da samo znas kako ovaj life-size Floor poster super izgleda sad kad sam ga okacila na vrata sobe! Moracu da te dovedem da vidis icon_wink.gif

Dopisujem se ja sa nekom holandjankom, bolje da ti ne pricam kako je perverzna, a ima nepunih 16 godina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja jedino da ti postujem intervju, sve lepo pise icon_smile.gif

Budi ljubezan, pa postuj! Please!

BTW, AF-ov bubnjar Andre je pre par dana primljen u bolnicu zbog maligniteta.Srecom tumor mu je odstranjen, i za sada je u stabilnom stanju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej prijartelji, nemoj neko da se ljuti na mene ili pogresno da shati sto pitam. icon_smile.gif

 

imam Decephier, Emphasis, Ephemeral demo i Follow in the Cry i bre gomila pesama mi zvuci poznato i to vrlo poznato. da li je sve obradjeno ili sam ja vec odavno negde cuo after forever??? icon_confused.gif ovaaaj..znam za who want to live forever, to je valjda queen il tako nesto.

EVO! sad slusam Intrinsic i mnogo mi poznato!! jebem ga

 

 

 

pa jeli je il ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo, album koji si pomenuo zove se DECIPHER.

Kao drugo, ne znam sto ti te pesme zvuce poznato, mene ne podsecaju ni na sta. Mozda si ih cuo pre par godina, ali si ih toliko zamrzeo da si potisnuo tu groznu uspomenu iz secanja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo, album koji si pomenuo zove se DECIPHER.

Kao drugo, ne znam sto ti te pesme zvuce poznato, mene ne podsecaju ni na sta. Mozda si ih cuo pre par godina, ali si ih toliko zamrzeo da si potisnuo tu groznu uspomenu iz secanja!

zasto bi ih zamrzeo kada su dobre? samo mi nenormalno pola njih zvuci poznato a o drugom albumu i da ne govorim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Behemoth... nikakvo pitanje, samo ces mi reci kako je zvucao vokal na koncertu, jer ona gadost sto je uradjena na zadnjem albumu (milion vokala jedno preko drugog, i efekata) nikako mi se ne svidja (iako je album odlican!).

 

Poz!

Cudi me da nisi prokomentarisao dolazak kod mene icon_wink.gif

 

 

Ali, da se vratimo temi: Da li neko planira odlazak na Mera Lunu i Metal Divas (ili kako god)? AF ce i ove godini biti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

oni bi da ih zovemo dark progressive metal, ali su mucak to. takva titula pripada samo retkim majstorima, tipa novembre ili opeth koji su progresivni u pravom smislu reci. after forever su, koliko god bili napredniji u odnosu na tristaniju ili trail of teears, srodniji njima nego li bilo kojem bendu na p&p forumu, tako da je ovaj ovde forum jedini odgovarajuci za njih, eventualno avangarda, mada moraju da porade jos malo da bi tamo bili primljeni icon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...