Jump to content

Dargoron


Nesha

Recommended Posts

Pa, trenutno sviramo samo autorske, posto promovisemo pesme sa 1-og albuma koji izlazi uskoro. I mi jedva cekamo da dodjemo u Pirot, jer su se do sada svi iz juzne Srbije pokazali kao super publika!!! icon_rockdevil.gif

 

Poziv svima za veceras, jedino sto ne znam kada tacno sviramo. Pocinje u 20h.

ajde vise nek izadje taj album , demo sam izgubio jer mi pao sistem na kompu ,cekam album sto godina ....taman sam iz kovina , doci po album , samo nemoj da je preko 500 dinara icon_razz.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam samo prvi onaj demo sa 3 pesme tako da nemam pojma koje su jos nove...ali sve u svemu bice icon_rockdevil.gif

Prepoznacete me kao budalu u Helloween majici koja luduje kad god se cuju besne solaze icon_smile.gif

Cekamo vas icon_wink.gifpivopije.gif

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam samo prvi onaj demo sa 3 pesme tako da nemam pojma koje su jos nove...ali sve u svemu bice icon_rockdevil.gif

Prepoznacete me kao budalu u Helloween majici koja luduje kad god se cuju besne solaze icon_smile.gif

Cekamo vas icon_wink.gifpivopije.gif

Da li ce te svirati neku obradu kada dodjete u Pirot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehey, jako sam srecna sto sam bila sinoc na svirci... icon_biggrin.gif I, ipak je neko posao sa mnom.

Jutros sam jedva ustala, a, dok je trajala svirka prethodnih bendova samo sto nisam zaspala. No, ne bi bilo smisla da se vratim kuci, a nisam ni cula ono zbog cega sam dosla. icon_da.gificon_wink.gif

Nadam se da ce uskoro biti promocija albuma. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, bas je nezgodno kad je svirka radnim danom. Mada, rekao bih da je beogradaska publika malo razmazena, a i ono vece na DM-u, kao sto sam i ocekivao, nismo se nikako uklapali sa ostalim grupama ( mislim po pravcu). Da smo svirali negde u sredini, verovatno bi bilo mnogo bolje, ali nema veze.

 

Album je u stampariji vec dugo. Zaista vise nista ne mogu da predvidim kad ce da izadje, stalno ima nekih komplikacija. Znam samo da odvaljujemo od nestrpljenja!!

Vazno je da ima svirki!!!

 

musik19.gifpivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

....beogradaska publika malo razmazena...

Hm... Ni meni nije jasno zasto je toliko ljudi filozofiralo oko tog radnog dana i ostajanju na svirci... Mislim, ne desava se to redovno, i mislim da nije tolika frka povremeno i izbiti napolje radnim danom. Ja sam prva ustajala u 6 ali, kad vec Dargoron sviraju jednom u par meseci i zelela sam to da cujem, jbg, ''zrtvovacu'' se.

Iznenadjujuce malo njih je ostalo do kraja, ali, to nije umanjilo kvalitet ove svirke. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci kako ste odsvirali u Pirotu, dakle strasno! icon_rockdevil.gif

 

Svaka cast stvarno RECPECT!

 

Treba vam zabraniti da nastupate sa mladjim bendovima, nabiste im kompleks doweka. laugh.gif

 

 

MArko: pusti bradu i vezi je u kikice i mozes da zamenis bassistu Nightwisha. icon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pirot je jebeno odusevljen Dargoronom!!!

Znaci skakali su svi...blackeri,thrasheri,deatheri sve ste nas digli na noge...znao sam samo 2 pesme sa prvog demoa a ostale su me odusevile...izglasali smo vas posteno za hit nedelje icon_rockdevil.gif...a konkurencija je bila jebeno jaka...mislim Blackmoore...ali ipak nasima treba veca podrska...

E da...obrade su bile apsolutno nepotrebne...

Ne znam ko je Man form Crypton ali ne znam da li je primetio da su u jednom trenutku svi buljili u gitaristu kako solira...niko nije nista drugo radeo...znaci ako Man nije gitarista neka da sve moje srdacne pohvale gitaristi...

Vokal je odlican...bolji Falset u srbiji tesko da moze da se cuje...znaci razara kolko je dobar...

Basistu u pocetku nisam prepoznao zato sto sam ga video u Hammeru sa kracom kosom...bio sam malo zbunjen...e i on i bubnjar su bili odlicni, opet svaka cast...

Jebeni Power metal je slomio diskoteku!

Long live Power!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pirocanci su, kao i svi juznjaci, fantasticna publika!!! Znaci, odusevljeni smo!!! Koliko samo energije imaju ti ljudi! Jos nas izabrali za hit nedelje!! Opet cemo u nedeju u Nis na HIT, jedva cekamo! ( Jebote, pretvoricemo se u juznjacke pljeskavice icon_biggrin.gif )

Sad nam ostaje da krenemo da sviramo malo i po severu, bas me zanima kako ce biti. U Kikindi je bilo super pre 3 godine.

 

FOR KIRK: A sta ako me, kad skroz pustim bradu i vezem je u kikice, pozovu iz NIGHTWISH-a da ozveze postavu sa mladjim kadrom?! Kako, bre, da ostavim DARGORON!!! biggrin.gif

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta ako me, kad skroz pustim bradu i vezem je u kikice, pozovu iz NIGHTWISH-a da ozveze postavu sa mladjim kadrom?! Kako, bre, da ostavim DARGORON!!! biggrin.gif

icon_rockdevil.gif

Veruj mi,bolje prolazis kao basista DARGORON-a! biggrin.gif

Uostalom,cuo si sinoc komentare za basiste NGHTWSH-a... mhihi.gif

Jos jednom,odlicni ste! Sve pohvale! pivopije.gif

BTW,nadam se da ce stici one nase slike na mail...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ljudi svaka cast icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Odavno se nisam onako bio odusevio icon_da.gif

Razvalili ste juce,najkvalitetniji bend ste bili pivopije.gif

@Man From The Crypton:Brate,Kirk mi je skrenuo paznju juce u busu i stvarno licis na basistu Nightwisha,pusti tu bradu k'o boga te molim icon_smile.gif

Bas je bedak sto vas onako zezaju za album ali bice...mora da BUDE icon_da.gif

Gitarista vam je neverovatan,svaka mu cast musik19.gif Ma svi ste bili odlicni pivopije.gif

Nadam se da cemo imati prilike da ponovo sviramo sa vama icon_rockdevil.gif

Pozdrav od gitariste Fuel-a pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...