Jump to content

Dargoron


Nesha

Recommended Posts

Eto, cim se nista ne desava, nista se i ne pise! Evo, cisto da se zna: Dakle, na HIT-u smo u Kovacici 23-eg, a u Vranju 15-og. Podsecam, u Paracinu 18-og!

 

AAAAAAAAAAAALBUUUUUUUUUUMMMMMMMMMM.....???????????????????????

Vidimo se u Kovacici! icon_rockdevil.gif

@Alexie: Jel sam ja tebi poslao slicice? ph34r.gif

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pivopije.gif

 

Jeste li se oporavili svi? Cula sam da ste svi do jednog bili bolesni, maltene. ph34r.gif

Pozdrav!

Pa, eto, oporavismo se nekako....jedva!!! Ponovo gruvamo punom parom i spremamo se predstojece nastupe. Vidimo se na HIT-ovima!!! pivopije.gif

 

Silent: Pripremite se i Vi za drink-anje!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni niko nije poslao slike. icon_frown.gif

Ustvari, mozda mi jeste neko poslao, ali mi nisu stigle. ph34r.gif

 

 

Auuuu, Dargoronci, al` cete vi da se nasvirate. biggrin.gifmusik19.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

Sta kazes, A??!!! Blago nama! biggrin.gif Ej, posalo sam ti fotke 2 puta i nije mi jasno kako ti nisu stigle. Sve sam proverio i izgleda OK. Ne znam!! icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala vam puno sto se cimate! Ne mogu da verujem da mi slike ne stizu no.gificon_rolleyes.gif ! Do sada mi je 1000 slika stiglo bez problema! Definitivno, sto se tice ovih slika- "kletva je bacena"... laugh.giflaugh.giflaugh.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Probajte preko ovog mejla (ako vam nije tesko icon_wink.gif ) : [email protected]

 

icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Hvala jos jednom! icon_biggrin.gif

Edited by ALEXIE_AIC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, cim se nista ne desava, nista se i ne pise! Evo, cisto da se zna: Dakle, na HIT-u smo u Kovacici 23-eg, a u Vranju 15-og. Podsecam, u Paracinu 18-og!

 

AAAAAAAAAAAALBUUUUUUUUUUMMMMMMMMMM.....???????????????????????

Odgledah vas u Paracjinu i iskreno ostavili ste na mene najbolji utisak...ma jedino vi i Rain Delay shto ste lichili na neshto...ostalo je....Anyway,odlichna svirka,bio sam poprilichno iznenadjen jer vas nikada nisam slushao ranije i svaka chast na svirci...naravno imam i primerki ali o tome drugi put...vidim da se razbacujete nekim uticajima na bend,ali nikako da spomenete Brainstorm icon_biggrin.gif

 

Shta god da imate od snimaka (demo,promo,album ) ja to moram imati,vi cjete dobiti poshtenu recenziju,a ja cju na miru mocji da proverim da li sam se istripovao u nedelju ili je u pitanju stvarno odlichan bend pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Eto, docekasmo i TAJ DAN, tj. ALBUM!!! Danas smo uzeli diskove!!!JEEEEEE.....

Plus smo na 202-ojkinoj kompilaciji!!!! musik19.gifpivopije.gif

 

Detaljnije informacije preko mail-a [email protected]. Mislim, pre svega, na ljude van Beograda, jer je u prestonici, ipak, lakse doci do diska.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Где Даргорон свирају у суботу? На форуму постоје обавештења да свирају и у Дому и у СКЦ-у... Тако да, која је проверена информација?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Где Даргорон свирају у суботу? На форуму постоје обавештења да свирају и у Дому и у СКЦ-у... Тако да, која је проверена информација?

Ja znam sigurno da sviraju u Domu, a danas sam video i plakate po gradu. Kasnije sam cuo kao da moraju da sviraju i u SKC-u jer su valjda pobedili na Demo Mastersu tako da ce valjda 2 puta svirati to vece.

Ja cu ipak da idem na svirku u Dom Omladine jer su mi nekako ozbiljniji bendovi (Dargoron. Rain Delay i Esgaroth icon_rockdevil.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joooooooj, Dargoronci, dve svirke za jedno vece! laugh.gif A vece pre i vece posle

hitovi! Pa, hocete li preziveti to? laugh.gif

Za tebe se, Marko, ne brinem, ipak si ti Supermen icon_smile.gif , tu je negde i Zlatko laugh.gif , ali mali Sopka i Darko...Uh... icon_uhoh.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Disk konacno! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif Sacuvajte mi primerak. laugh.gif

 

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

P.s.: Jbt, samo vas hvale! happy.gifcool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro bre jel neko poslusao taj album?

dajte malo svezih informacija!! musik19.gif

 

KLETVA, KLETVA, KLETVAAAAA!!!! Kakva riffcina! icon_rockdevil.gif

A tek na svirci kako zvuci.... Boze....

 

Nebeski svod je jako lepa balada. musik20.gif

 

Crveni mesec je dobra heavy stvarcica.

 

 

Ljudi bili ste ODLICNI JUCE!

Zajebancija na nivou (kao i uvek)

Marko, nauci engleski molim te (For Fuel od Dargorona laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif )\

Mala sala, sve u svemu odlican album - sve pohvale!!!

 

E da, omot je OK, ali koliko vas je lik zavlacio mogla je i jaca naslopvna strana.

Ali za nase uslove super odradjeno.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc je bilo fenomenalno! biggreens.gificon_rockdevil.gif

 

DISK JE STRAAAAAAAAAAAVAAAAAAAAAAAA!!!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Ne prestajem da ga slusam od sinoc icon_redface.gif , preslusala sam ga cim sam dosla kuci laugh.gif , i odgledala spot koji je FANTASTICAN! ODUSEVILA SAM SE SKROOOOOOOOOOOOZ!!!!

I, evo, nastavila sam sa slusanjem od jutros! icon_redface.gificon_biggrin.gificon_wink.gif

Ne mogu da prestanem da ga slusam! Moji favoriti: "Vatre", "Kletva" (naravno icon_mrgreen.gif ), "Glas sudbine", "Strah", "Izmedju svetova"...Ma, ceo album je super!

Odusevio me onaj intro ("San") sa klavijaturama! icon_rockdevil.gif

Svaka vam cast!

 

Nek` vam je sa srecom, zelim vam jos mnogo, mnooooooooooooooogo albuma! icon_da.gif

Hvala na ovom divnom disku! wub.gif

Valjda cete pobediti veceras na Hitu icon_wink.gif , ja se iskreno nadam! icon_da.gif

Nadam se da se vidimo u petak! biggrin.gif

 

P.s.: I moja mama se odusevila spotom, rekla je (citiram):"Spot im je svetski!" icon_twisted.giflaugh.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za Zlatka!! Ivana

"Zene vole oficire"

ovaj

gitariste icon_smile.gif

 

****************************************************

 

album je odlican

mnogo vise od ocekivanog

barem sa moje strane

 

rifovi su nikad jaci

 

icon_rockdevil.gifmusik19.gif

 

 

album vredi cisto zlato icon_rockdevil.gif

 

 

-------------------

 

da cujem kolko vas ima potpisanu verziju icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metalci, Hvala na HVALAMA!! biggrin.gif Eto, prezivesmo 4 svirke za 3 dana i skroz nam je super. A tek sto cemo da gruvamo u julu....

 

Definitivno, u BG-u nesto ne stima. Ne mislim na podrsku Dargoronu, vec uopste. Deluje mi kao da su ljudi maximalno siti koncerata. Kad uporedim sa atmosferom u Pirotu, Leskovcu, Vranju, Paracinu, Kovacici....u presotnici je, ipak, nekako suvise mlako. BIce bolje.....valjda....

 

Ej,da!! Verujte nam na rec, drugi album ce biti bar 10 puta bolji. Skoro je gotov, ali cemo, naravno, sa snimanjem malo da pricekamo. Tek je izasao ovaj prvi.

 

METALNI POWER POZDRAV!!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...