Jump to content

Dargoron


Nesha

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Izrazito mi se svidja solo u pesmi nebeski svod,narochito onaj spori deo pre Yngwie dela icon_smile.gif

 

Vide se Yngwie uticaji,ali boze moj ljudi vole...Sve pohvale u svakom sluchaju...Moracu da ugovorim jedan guitar jam sa zlajom iz Dargoronom,ako bude raspolozen...

 

 

sve najbolje...

 

Uros(AtlantidA)

Share this post


Link to post
Share on other sites

OVO JE smehoteka!

Vidite momci dodje i taj dan da i ja dam svoju kritiku!!!

ALBUM fenomenalan!!!

sve je do jaja samo u nekim pesmama su sasekli zlaju ali i treba!

pesma Vatra definitivno moj izbor,ali svidjaju mi se i dargoron,glas sudbine,crveni mesec,nebeski svod,sruseni snovi,kletva!

i to bas tim redosledom!

pozzz svim dargoroncima!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo me zanima ko od clanova benda cita ovo?!

Sopka znam da ne... Zlaja, verovatno ne (*mrzi ga da zivi, a kamoli da cita sve ovo evotigana.gif )... Dare, ma, ne... Cakicu, ti si verovatno (ne)srecni dobitnik!

 

Jesi li pustao Mare na 'radio smederevo' nase pesme? (by the way, ja sam, Nemac!)

One koje sam ti dao u BG-u. -ATLANTIDA-

 

Pozz mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo me zanima ko od clanova benda cita ovo?!

Sopka znam da ne... Zlaja, verovatno ne (*mrzi ga da zivi, a kamoli da cita sve ovo evotigana.gif )... Dare, ma, ne... Cakicu, ti si verovatno (ne)srecni dobitnik!

 

Jesi li pustao Mare na 'radio smederevo' nase pesme? (by the way, ja sam, Nemac!)

One koje sam ti dao u BG-u. -ATLANTIDA-

 

Pozz mhihi.gif

Idi, bre, covece, nisam imao pojma da si ti!!!! Pustio sam, naravno. Pa, normalno da promovisem metal snage, ne samo iz Smedereva. Eto, ujedno, poziv ostalim bendovima da posalju snimke. Ipak, malo koja stanica u Srbiji ima specijalizovanu metalsku emisiju sa tako dugom tradicijom kao Radio Smederevo!!

 

POZDRAV za Vas!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

CrazyD.: Ne sviramo 25-og u Zajecaru, posto smo gosti na Gitarijadi. A i pretrpani smo: sutra Metal Fest u KG-u, 21-og gosti na Demo Mastersu, 27-og Bela Crkva - Motorijada, 29-og Crvenka sa 202-ojkom, 30-og svi znaju sta je biggrin.gif , prvi vikend avgusta Gitarijada, 12-og Metal Fest u Kovinu...

 

Wild T.: Planiramo promociju albuma sto pre. Naravno, najpre u SD-u. Trazimo dobar prostor, verovatno cemo znati uskoro gde i kada cemo. Ukoliko neko moze da sredi svirku u nekom drugom gradu neka javi, dolazimo 100%!!!

 

Ej, da: Od sledece nedelje trebalo bi i zvanicno da registrujemo (prijavimo) SITE, pa cete moci stosta da procitate o nama.

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviramo u Zajecaru 25.7. sa 202-om. Jel svirate i vi tada? (valjda vise ne treba da se predstavljam?!)

sviramo zajedno 27. u Beloj Crkvi, pozdrav od gitariste paprichica pivopije.gif

 

a vidimo se verovatno i na gitarijadi

Edited by Ikhabot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci danas sam u Bg pazario CD...najboljih 450 din koje sam dao definitivno...e sad spot nisam mogao da propratim kako valja posto sam upravo stigao iz Bg-a tako da sam mnogo pospan a spot je prilicno brz tako da o tome sutra...

A sto se tice muzike super je mislim znao sam da je tako jos kad sam ih cuo uzivo...odlicno zvuci...znaci preporucujem svima...

...A Design je posebna pricha...kevojebach koliko je jako..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci danas sam u Bg pazario CD...najboljih 450 din koje sam dao definitivno...e sad spot nisam mogao da propratim kako valja posto sam upravo stigao iz Bg-a tako da sam mnogo pospan a spot je prilicno brz tako da o tome sutra...

A sto se tice muzike super je mislim znao sam da je tako jos kad sam ih cuo uzivo...odlicno zvuci...znaci preporucujem svima...

...A Design je posebna pricha...kevojebach koliko je jako..

Bre, covece, pa obecao sam ti disk. Samo je trebalo malo da budes strpljiv. Jbg! Poslacu ti, bar, autogram-kartu, posto nema fotke. Cisto da imas, taman je odgovarajucih dimenzija da ubacis u kutiju, onako uz omot.

biggrin.gif

 

POZZDRAV!!!

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...