Jump to content

Dargoron


Nesha

Recommended Posts

Нема везе то са три вокала, чак мени и сметају, али музика... :rockdevil:

За уживо да нађете другу гитару како знате и умете.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, bas je do jaja sto se raspisali o "Dusi ratnika" !!! :bigblue:

Ne znam, slazem se sa RNOM da je brzina sasvim dobra, osim ako se Sharki nije zezao po tom pitanju....Ej, da....Mislim da je daleko od toga da je ovo najbolja nasa stvar, samo sto je, pretpostavljam, vise znaitezelje privukla zbog 3 vokala i ubacivanja malo atipicnog zvuka za nas...

 

Znas kako,mene je kod pesme privuklo to sto je pesma pravi jebeni metal u svakom pogledu...Ima sve!!!

 

Ne znam koliko je najbolja ,ali je svakako vise metal nego sto ce Manowar ikada biti ( P.S.Nemojte me tući... :bigblue: )

 

A i hvata odmah tako da...Dargoron na Evroviziju! :rockdevil:

 

P.S.Mene lično mnogo više oduševljava sama pesma i sviranje nego činjenica da ima 3 vokala...Kad krene onaj uvod :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

A posle onaj a'la Running wild deo,ma nema cela pesma vrh..

Edited by Painkiller_JP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budu li se prijavili za Veroviziju ja ih se prvi odricem.

 

Sto se tice pesme jeste odlicna ali daleko od toga da je najbolja.Dargor i Senka Moje Duse su mi za sada najjace ali videcemo sta novi album donese.Sta vise ova pesma mi je vise Hard Rocker-ska,a ne power metalska

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, jebem li ga u koji pravac da svrstam. U svakom slucaju, jeste kidanje, ali pitko za sire narodne mase!! :bigblue: ( Stormlord: Sta da ti kazem, moracemo na Evroviziju !!! ) :mrgreen:

Ma, bre, nebitno, kad se svima svidja !!! He-He... Sto se havlim...

Edited by Man From The Crypton

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da samo ti i ja dozivljavamo pesmu kao metalurgiju...Ne znam sta je ostalima nas dvojica sigurno nismo ludi...Ostaje da su oni... :bigblue:

У хард року нема оног галопирајућег рифа, то је најчистији хеви метал, само додатно још мало учвршћен.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar je uopste vazno da li je vise hard rock ili heavy ili ....? "Izvorna metalurgija", moze tako ?! :bigblue:

Ko ono rece da se vratimo na power? Pa, lepo sam napisao da je ovo vise kao neki experiment, tek ces da cujes nove pesme, pa proceni da li smo i dalje power...

Edited by Man From The Crypton

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar je uopste vazno da li je vise hard rock ili heavy ili ....? "Izvorna metalurgija", moze tako ?!:bigblue:

Ko ono rece da se vratimo na power? Pa, lepo sam napisao da je ovo vise kao neki experiment, tek ces da cujes nove pesme, pa proceni da li smo i dalje power...

 

100% sam siguran da su i ostale pesme odlicne! :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...