Jump to content

Dargoron


Nesha

Recommended Posts

Pa u ovoj zemlji rock i metal nikad nece da zazive,zato sto ljudi imaju vece probleme od vrste muzike.

Ljudi vishe ne gledaju koja je muzika dobra ili ne ...samo gledaju kako da prezive(sto se tice nashe zemlje).

Zato i slushaju ono sto im se servira preko TV programa...Kada bi na TV-u pushtali rock i metal koliko pushtaju one narodnjake-situacija bi bila druacija. :muzicar::pivopije::alkos::mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

100%....Ali mislim da ovde o tome ne sme da se pricha.... :icon_ne: Jedino ako se u medjuvremenu nisu izmenila pravila...mada ne verujem!!!

Nema mi shta da brinemo...Kad DARGORON napravi koncert na Mont Everestu,moci ce ladno da ih gleda ceo svet...i nijedna lokalna vlast nece moci protiv toga,ili protiv ROCK AND ROLLA,i METALA!!!Ja ima prva da kupim kartu..... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam jedan pametan plan sto se tice odrzavanja svirki po Smederevo.Ako ovo procita neko od clanovo ovog benda neka mi se obrati preko Privatne poruke ili neka me potrazi na MSN-u.Voleo bih da cujete moje predloge :)pozz
aaa,krenuo si polako,a? ako je to ono sto sam ti predlozio sinoc. svaka cast na brzini.:) Edited by hard homolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to stvarno necu sebi uskoro da oprostim...Mislim shto nisam otishla na fest...Ali shta cu,kad zivim u gradu gde je retko ko zainteresovan za bilo koji oblik muzike sem Granda...A da idem sama...Inache sam Dargoron gledala zadnji put CHAK 14. aprila...a ovi sa dvestadvojke,ochigledno nemaju neku veliku nameru da skoro dolju u Vranje...To mi veoma teshko pada!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dargoron je razvalio na svirci...ja sam dushu ostavio, uostalom videcete i slike kada budu gotove.Svirali su dosta novih stvari koje razvaljuju, po meni...sta vise da kazem ne znam, ja sam odusevljen...odavno se nisam onako izbengovao!!!!

 

 

Zahvaljivamo na utiscima,vredni choveche!!! ;)

 

Jao,shto nisam ja bila tamo!!!Nadajmo se da ce biti festa i sledece godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

KLETVA zadnji put si ih gledala 14 aprila ....

Ja sam iz Smedereva,odavde su i oni,pa ih nikad nisam gledao ....

Valjda hocu u skorije vreme .... :(

 

 

Joj...strashno!!!Pa shto ne skoknesh nekad do Bg,nije bash toliko daleko,kad imaju svirku...Reshicete vi tu situaciju,a i bendu ce sigurno biti najdraze da svira u svoj gradu!Veruj mi da te razumem,ovde se svirke deshavaju na 5 meseci...a ja obozavam DARGORON!!!KAD BI LJUDI BIRALI GDE CE DA SE RODE...

 

 

StarbreakeR:Ochekivacemo uskopo NEdemo verziju...tj.potpunu,sa svih 8 osmina... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proveli smo se do jaja u Pirotu, iako nas je umor ( mislim da sve bendove) totalno samleo !! Steta sto nije bilo na otvorenom. Neka drugi pisu kako smo odsvirali.

 

Inace, toliko jurcamo da 202 i ne stignemo da slusamo. U svakom sluaju, drago nam je da smo, eto iz 3-eg, izabrani za HIT nedelje !!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...