Jump to content

Dargoron


Nesha

Recommended Posts

Momci svaka vam cast :) Bilo je divno na otvaranju Moto Kluba. :D

Imali ste dobar izbor pesama nemam zamerki ni za jednu pesmu.Malo mi je u pocetku bilo preglasno,ali kasnije sam se privikao na jachinu muzike. :D

 

P.S. Malo mi je falilo da uhvatim palicu koju je bacio vash bubnjar.Bolje recheno samo sam je zakachio rukom :(

 

Drago mi je sto sam vas konacno slushao i gledao. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, nije bilo lose !! Spichili smo vise obrada, nego nasih. Ukupno, malo vise od 2 i po sata. Poseta je bila extra, bas sam se iznenadio. Prepuno, a staje dosta ljudi !!! Ko bude svirao na HIT-u u Smederevu 27-og oktobra, videce kakav je prostor. Takvo jedno je mesto je bilo potrebno Smederecima godinama unazad !!

Generalno, zadovoljan sam !!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bilo je extra. : ) Ja sam se odushevio kada sam video koliko je ljudi bilo! : )

A bilo je i onih koji su stojali tj. sedeli ispred jer im je bila preglasna muzika:D

 

Jel istina da ce svake subote u moto klubi svirati neki bend?

Ja sam chuo da ce i vecheras neko da svira...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Vranju chini mi se! :bigblue: Valjda ce Dargoronci da posete Vranje u skorije vreme oni tamo imaju puno fanova!!??!? ;)
Dobro ti se chini! :bigblue: Da,da oni ovde imaju....MNOOOOOOOOOOOOGOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!fanova!!!
Pa, i mi se nadamo da hocemo...Kako sada stoje stvari, trebalo bi da se pokupimo sa Rain Delay-om kad nam budu zavrseni albumi i da se dogovorimo za odlazal u Vranje..
E a poshto obicno nishta nijke 100% ok,kada stvari ``stoje`` , mozda bi bilo bolje kada bi pochele da leze..ili sede... :rolleyes: BTW,pesma je neverovatno mocna!!!Chula sam je tog dana vishe puta,i izazvala je emocije ne samo meni,vec i josh 9-10 choveka koji su je chuli!Zar je potrebno reci svaka chast!!!! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

А streaming? Није ваљда да ниси покушао макар? А, да, "1000 разлога за зло" је баш хемерфоловска балада, свиџа ми се. :bigblue:

 

 

Kako to ``хемерфоловска `` balada zvuchi opasnoooo!!!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...