Jump to content

Dargoron


Nesha

Recommended Posts

Bice diskova, bez brige. Bas sutra stize nova tura...Sharki, ne pozivaj ljude na bunt, stvarno ce da izginu, znas kakvi su juznjaci...

 

Aha...takvi smo mi juznjaci.... :rockdevil:

:pivopije:

 

@Маркорон

 

Па не позивам их на бунт, само да направе још бољу атмосферу него прошли пут. ;)

 

Nishta se ti ne sekiraj za atmosferu.....Josh kako je od malopre pocheo da duva,ne vetar,nego uragan,i ako tako nastavi i sutra...ima da bude veoma interesantna atmosfera...:-)))

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

niste svirali Dusu ratnika :(

jaooooooooo :violent:

nema veze, ostale pesme su bile do jajca :rockdevil:

 

A pa ne moze..hvale im Lotke i Max da bi utisak bio potpun za tu pesmu...:-)))

Kako se bwe to izrazavash...C.c.c....Zezam se! :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu, dobro objasnjenje..Bz nji dvojice nam je nekako bezveze da je sviramo..

 

 

Pa naravno da je dobro..Mislim ko je veci struchnjak za vas od mene...!:-))) ;)

 

 

Bilo extra!!!! pozzz

 

 

Jeste stvarno..I vi ste bile super,svaka vam chast!Prvi put sam vas slushala,i pevate neverovatno!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuo sam ovaj bend prvi put u proleće 2006. i ne znam šta me je sprečilo da ranije kupim album. Učinio sam to pre neki dan i ne mogu da prestanem da ga slušam. Ništa bolje na domaćoj metal sceni nisam čuo! Momci, vi ste prejaki za Srbiju. Šteta je da ovakav bend ne pokuša da napravi svetsku karijeru. Jedna stvar me zanima - kako mogu da dođem do drugog albuma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuo sam ovaj bend prvi put u proleće 2006. i ne znam šta me je sprečilo da ranije kupim album. Učinio sam to pre neki dan i ne mogu da prestanem da ga slušam. Ništa bolje na domaćoj metal sceni nisam čuo! Momci, vi ste prejaki za Srbiju. Šteta je da ovakav bend ne pokuša da napravi svetsku karijeru. Jedna stvar me zanima - kako mogu da dođem do drugog albuma?

 

 

Epa brate,ta kupovina albuma bila je jedna od pametnijih stvari koje si uradio u svom zivotu...:-))Drugi album josh uvek nije izashao...:-)))Nadam se da ce uskoro... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Princes of Darkness, HVALA !!!

 

Evo, sinoc smo KONACNO uzeli kompletno isproduciran 2-gi album !!! Ranije sam vec pisao, mislimo da je od 1-og MNOGO, MNOGO, bolji. No, to nek procene drugi !!

Ostaje da uradimo booklet i da snimimo jos neke kadrove za pesmu, koja ce otvoriti album, pa u poteru za izdavacem !!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Princes of Darkness, HVALA !!!

 

Evo, sinoc smo KONACNO uzeli kompletno isproduciran 2-gi album !!! Ranije sam vec pisao, mislimo da je od 1-og MNOGO, MNOGO, bolji. No, to nek procene drugi !!

Ostaje da uradimo booklet i da snimimo jos neke kadrove za pesmu, koja ce otvoriti album, pa u poteru za izdavacem !!

 

 

Eeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockdevil:

 

Ako je bolji od prvog, onda mora da je pravo remek delo. Samo nastavite tako. :rockdevil:

 

@Kletva, radio sam ja i druge pametne stvari, ali u skorije vreme ovo je jedna od najpametnijih. :D

 

 

Ni ja nisam mogla da poverujem da uopshte moze postojati neshto bolje od prvog albuma,ali ako Marko tako kaze...:-)A i pesma Hiljadu razloga za zlo me je razuverila....:-)))

 

Uh,jedva cekam novi album. Jbg,niste svirali Hiljadu razloga na hitu u SD :(

 

 

Pa nisu ni u Vranju...ali dochekacemo i to...Bice prilike...:-)))Cemo da te zovemo u goste..:-))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...