Jump to content

Dargoron


Nesha

Recommended Posts

Po mom mišljenju, posle više slušanja, tu su negde. Ipak, neke od pesama sa prvog, svojom kvltnošću nadmašuju ceo drugi album - Kletva, Srušeni snovi, Vatre, Između svetova... Na drugom su mi u startu bile najjače balade i Raskršće snova, ali sad vidim da su i ostale pesme kvalitetne - Ne budite me, Trag sećanja, Suza i bol naročito...

 

Ono što se opet potvrdilo je da moraš uzeti buklet i čitati tekstove, da bi razumeo šta Šopka peva na nekim deonicama. :D

Na primer, slušajući pesmu Raskršće snova ranije, ja sam sve mislio da refren ide: ''Ono što bilo je, to polako nestaje'', a sad vidim u bukletu piše: ''Ono što život je, što polako nestaje''. Onda, drugi primer. Slušamo burazer i ja album, ja držim buklet u rukama. Ide pesma Priča o nama i stih ''bol mi u kolevci spava''. Burazer u tom trenutku prekida i vraća nazad da čuje šta je tačno Šopka izgovorio, tvrdeći da je čuo ''kurac''. Ja mu kažem - ma jok, kaže ''u kolevci'', a kad sam i ja obratio pažnju, stvarno zvuči kao da je rekao ''u kurac''. :lol:

 

Svejedno, najjači ste bend u Srbiji, samo nastavite tako. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bicu malo kritican

fali gitara druga i to pod hitno!

a bilo bi lepo i klavijature ubaciti da budete skroz tr00 power

 

Ma neće on drugog gitaristu, isuviše visoko mišljenje o sebi ima. :mrgreen:

 

A klavijature ni slučajno da ne ubacuju, i to baš ako hoće da ostanu tr00 power. Ako hoće da budu progressive, kao Alogia, neka ih ubace, ali onda će mnooogo da padnu u mojim očima (ušima).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...