Jump to content

Dargoron


Nesha

Recommended Posts

Znaci, ljudi, razvalili ste sinoc u NS-u! Svaka vam cast! :rockdevil:

Prvi put sam vas live gledala, i odusevljena sam. :rockdevil:

 

Htedoh da kupim album pre mesec i po dana, al' nisam, tako da cu da ispravim tu gresku ovih dana, nadam se. :bigblue:

 

I naravno, ocekujem vas sto pre u NS-u opet. Nek' bude neka vasa solo svirka, a mozete povesti i neki bend kao podrsku, tipa NightFall. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Od APERION-a:

 

 

 

" 16.05.2009. - DARGORON, RAIN DELAY, GROTESKA: UŽIVO U BANJALUCI

 

Grad Banja Luka će 12. juna ugostiti tri odlična sastava, Dargoron (heavy/power metal, Smederevo), Rain Delay (fusion metal, Beograd) i Groteska (gothic metal, Beograd). Koncert će se održati u klubu Music Hall, sa cenom ulaznice od 5 km (2,5eur), dok je početak zakazan za 22h.

 

Ako do sada niste imali priliku da čujete ove bendove (što bi bila sramota), grešku brzo ispravite skokom do njihovih myspace prezentacija: Dargoron, Rain Delay, Groteska.

(preuzeto sa Serbian-Metal.org)

 

Vidimo se, ovaj put nadam se - treća sreća. "

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Jebeno su razvalili na hitu 202 na Trgu republike!!! Steta sto je tako kratko trajala svirka, i sto je bilo malo ljudi... Al ipak je bila sutka!!! Svaka im cast na obradi Money, Money, Money od Abba-e ... Spremaju li ista novo? I da, da li ce izaci neki snimak Money, Money, Money - toliko mi se svidela stvar do moram da je nabavim... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jbga... kao sto bi moj komsija govorio :"Srbija - Turska selendra" :opusteno:

 

 

 

 

Ма, је ли? А какве везе има Србија са овим?

 

nego kad izdaju novi album?

 

Релативно скоро су издали албум, не штанцују они сваке године по 10 комада.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nas'o si kome ces da pricas.

 

:evotigana:

 

ma Mita je napomenuo da moze i bolje nesto da se uradi ali da je ovo Srbija , pa sam ja zbog toga citirao komsiju....

 

A jbga, ono volim da slusam domace stvari , a nema bas dosta kvalitetnih bendova ovde , pa bih zbog toga zeleo novi album :pivopije:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:evotigana:

 

ma Mita je napomenuo da moze i bolje nesto da se uradi ali da je ovo Srbija , pa sam ja zbog toga citirao komsiju....

 

A jbga, ono volim da slusam domace stvari , a nema bas dosta kvalitetnih bendova ovde , pa bih zbog toga zeleo novi album :pivopije:

 

 

То што је ово Србија не значи да не може да се одради квалитетан албум. Што показује гомила бендова. И гомила добро продуцираних ствари.

А то да нема квалитетних бендова си одвалио само тако.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...