Jump to content

Dargoron


Nesha

Recommended Posts

Metathrone>>>>>>>>>>>>>Normalno kada imaju samo 3 pesme! Kada napisu jos koju svirace vise svog materijala.

 

 

 

Gluposti!!!!!!!!!! :evil::evil::evil: :x :x :evil::evil::evil: Dargoron imaju najmanje 8 svojih pesama!!!!!!!!!!!!!!! Ko je bio na vise njihovih koncerata to zna!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

 

Oni za sada imaju samo 3 pesme snimljene!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Supreme Vampiric:

 

Metathrone>>>>>>>>>>>>>Normalno kada imaju samo 3 pesme! Kada napisu jos koju svirace vise svog materijala.

 

 

 

Gluposti!!!!!!!!!! Dargoron imaju najmanje 8 svojih pesama!!!!!!!!!!!!!!! Ko je bio na vise njihovih koncerata to zna!!!!!!!!!!!!!!!

 

Oni za sada imaju samo 3 pesme snimljene!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

'Ajde uci me majke ti!!! Ja se druzim sa njima i prisustvujem probama pa ne znam koliko pesama imaju. Jadan ja!!! smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo bi pametno da se bas i ne ulazi u preterano zucnu polemiku oko toga koliko pesama Dargoron ima.......oni to najbolje znaju biggrin.gif .......inace u protivnom mogu ovu temu da zadese neke sankcije :roll:

.....cuo sam sinoc na 202-ci da treba Dargoron da svira sledece nedelje u Holliday-u na koncertu 202-ke.........nisam proverio tu informaciju???

....ili je to mozda bilo za neku drugu svirku???

pozdrav!!! 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

DARGORON za vasu informaciju ima vise svojih pesama ali samo su tri snimljene.... :cry: inace se nadam(o) da ce ih biti jos jos mnogo vise (snimljenih naravno) :mrgreen:

 

@Metathrone

 

Pa i ja prisustvujem njihovim probama i druzim se sa njima pa znam da imaju vise od TRI pesme....

 

Ali necemo vise o tome :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

NEMA SVIRKE U HOLIDAY-u!!!!!! tongue.gif Kako da sviraju kad Darko (bubnjar) ide 3. juna u vojsku? Bas danas idemo na ispracaj. Al' cu da se napijem!!! :roll: :wink::wink:

 

P.S.

SDKiller!!! Koji si bre ti!?! Pricaj bre muto!!! Pricaj majke ti ga steram tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

NEMA SVIRKE U HOLIDAY-u!!!!!! tongue.gif  Kako da sviraju kad Darko (bubnjar) ide 3. juna u vojsku? Bas danas idemo na ispracaj. Al' cu da se napijem!!! :roll:  :wink:  :wink:  

 

P.S.  

      SDKiller!!! Koji si bre ti!?! Pricaj bre muto!!! Pricaj majke ti ga steram tongue.gif

 

 

 

 

Lupas gluposti kao i obicno.................... svirke ce biti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Pricas da ih znas i da ides kod njih na probe a ovamo neznas najosnovnije stvari!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Znam ja tebe mislim da te zovu Sale Mr. Been!!!!!!!!!!!!!!!! Ti si jedna ulizica, i samo gledas kako kome da se uslihtas u dupe !!!!!!!!!!!!!!!!! Sta da kazem???????? :::::::::::::::::::::::::::::: Mikicina skola smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

 

 

Dargoron su nasli zamenu za Darka......... i oni ce svirati U Holiday-u!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nemoj vise da siris dezinformacije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lupas gluposti kao i obicno.................... svirke ce biti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Pricas da ih znas i da ides kod njih na probe a ovamo neznas najosnovnije stvari!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Znam ja tebe mislim da te zovu Sale Mr. Been!!!!!!!!!!!!!!!! Ti si jedna ulizica, i samo gledas kako kome da se uslihtas u dupe !!!!!!!!!!!!!!!!! Sta da kazem???????? :::::::::::::::::::::::::::::: Mikicina skola

 

 

Dargoron su nasli zamenu za Darka......... i oni ce svirati U Holiday-u!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nemoj vise da siris dezinformacije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Marina JE*AO te Mikica, a sto se tice svirke izvinjavam se tek sam juce saznao da ce Pici da svira umesto Dareta!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno je da ce umesto Darka(stalni bubnjar) pesme u Holiday-u "lupati" Pici.......videcemo kako ce to sada zvucati!?....A Darku da pozelimo da mu vojnicki dani brzo i lako prodju biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

pozdrav!!!

.....i vidimo se u Cetvratk.......verovatno! :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da potvrdim da Dargoron dolazi danas u Holiday! biggrin.gif

Odradili su par proba sa novim bubnjarem Picijem.....kazu da nije lose....videcemo i cuti veceras......inace Pici je ranije lupao bubnjeve, ali se u zadnje vreme bavi drugim poslom.......ali ko jednom nauci ne moze da zaboravi biggrin.gifbiggrin.gif !

vidimo se u Holiday-u.......pozdrav!!! :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Sale, Sale (metathrone) stvarno siris dezinformacije nema sta.....Ince DARE neka ti vojnicki dani brzo prodju i da nam se sto pre vratis wink.gifsmile.gif A svirke ce veceras biti....Pici je stvarno dobro lupao ovih dana nema sta (nisam mogao ni ispit da spremim kako treba) samo da ne prolupa....salim se naravno covek je stvarno dobar nema sta....

 

P.S. Mr.Been nadam se da je kamera zabelezila tvoj solo nastup jer zaista dobro pevas 8O :mrgreen:smile.gif

 

Vampiric ti si Z*****a devojka ili gresim!??? Ali da ne OffTopiciramo vise

 

POZDRAV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dargoron je u Holiday-u svirao tri obrade: Gates Of Babylon(Rainbow), Crna Udovica(Crna Udovica), The Gods Made Heavy Metal(Manowar)....kao sto znate Darko bubnjar je u vojsci pa je umesto njega bubnjeve lupao Pici....i koji nije uopste lose lupao, ko je slusao preko radia mogao je da cuje......jos kada se zna da je poslednji put lupao bubnjeve pre 4 godine.......kada se sve uzme u obzir bilo je odlicno! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif !!! Svi clanovi benda su bili odlicni,i po onome sto sam ja tamo video mislim da je Zlatko bio najbolji solo-gitarista!!!Mislim da nije niko pokazao ono sto on jeste....Masa je posle trece pesme trazila jos ali momci su samo tri imali dobro uvezbane........bila je mogucnost da sviraju i nesto od Whitesnake-a......ali .......ipak sve u svemu bilo super! biggrin.gif

toliko od mene!!! 8)

 

p.s. odlicni su bili i Midgard(Sabac)....zato dodjite u Subotu u klub Kambodzu(Smederevo) da vidite kako momci prze!!!! :evil::evil::evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...