Jump to content

Haggard


Recommended Posts

Valja li ?! sad sam nesto u fazonu Heroes III , krenuli smo opet ja i meri da ga gecamo, pa reko haggard uvek dobro isho uz heroje :).

Haha, znaci i ti si u Heroes III kvltu... Ja sam to davnih dana doktorirao, rado cu se ogledati, recimo ja cu sam igrati protiv tebe i Meri, pa da vidimo ciji zmaj jacu vatru bljuje :meshuggah:

 

A sto se Haggard albuma tice, sta znam, tanko mi ovo nekako... ova obrada (Hijo De La Luna) je jos i najbolja... Produkcija je tanka, nema hita nigde, gitare su mnogo potisnute nazad... tanko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok videcemo za album...

 

nemoj da me provicras za heroje ... tu ne da sam doktor ... nego bivsi cimer mi se zvao "genije" a mozes misliti sta covek radi sa rpg/frp igricama i strategijama .... e vidis taj me NIKAD nije pobedio... a misli da je mnogo pametniji od mene :)hahahahahahha.

 

moze se prikacimo preko neta kaine problem :)hahhaha.

 

 

PS. Aj ozbiljno narode , sta velite za haggard kod nas ?! Manager ceka moje finalno da ili ne . velika sala skc-a bi bila , bilo bi 500karata u prodaji po ceni od 1400din.

tamo negde u novembru datum

 

 

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaju ovde 4 pesme :

 

1.    The Origin    01:57    

2.    Chapter I - Tales Of Ithiria    08:08    

3.    From Deep Within    00:25    

4.    Chapter II - Upon Fallen Autumn Leaves      06:37

http://rapidshare.com/files/134838527/Haggard_-_Tales_Of_Of_ithiria_of__single__www.themuspelheim.blogspot.com_BYCIRITHGORGOR.rar

Edited by Butna Sila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaju ovde 4 pesme :

 

1.    The Origin    01:57    

2.    Chapter I - Tales Of Ithiria    08:08    

3.    From Deep Within    00:25    

4.    Chapter II - Upon Fallen Autumn Leaves      06:37

http://rapidshare.com/files/134838527/Haggard_-_Tales_Of_Of_ithiria_of__single__www.themuspelheim.blogspot.com_BYCIRITHGORGOR.rar

Pa cekaj, skinuh i nema 4 pesme nego samo one dve...WTF

Share this post


Link to post
Share on other sites

a manager kaze sl:

We have no Haggard show in Belgrade.

 

sad se ceka nase da ili ne ... ajde neka se javi jos neko i neka kaze misljenje o koncertu u kur :( .

Frubi, dovodi, more...evo, ide par nas iz Crne Gore, klasika. :pivopije:

Edited by Minita

Share this post


Link to post
Share on other sites

a manager kaze sl:

We have no Haggard show in Belgrade.

 

sad se ceka nase da ili ne ... ajde neka se javi jos neko i neka kaze misljenje o koncertu u kur :( .

PRRIIIIHHHVAAATIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII BREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :violent: .....ja dolazim ,sa jos tri ortaka ,sigurno!! :rockdevil:

 

Elem,FRUBI JEBOTE YU METAL covece nemoz samo po yumu da se upravljas da li da dovodis bend ili ne,radi reklamu i doci ce ti ljudi ,ovo vredi da se vidi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...