Jump to content

Haggard


Recommended Posts

Biće još prilike, mlada si još. Ja u poslednje vreme svaki koncert doživljavam kao da mi je poslednji. Hvata me neki čudan strah od sutrašnjice.

 

Nadam se da hoce. :da:

 

Uf. Pa dobro, svi mi imamo te tripove. Ali u sushtini, nema nikakve koristi bojati se sutrashnjice, tako samo upropastish ono shto imash danas, zbog tog eventualnog straha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

zashto ja nisam otishla na haggard i dalje mi nije jasno, ne znam da li je to bila neka kombinacija odustva volje za zhivotom ili odustva para...a i odsustva nekoga sa kime bih ishla :rolleyes: jebiga. deshava se.

:(

sad mi je naravno strashno krivo, ali shta cju...;(

jedino shto imam je onaj koncertni poster u sobi xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bash bezveze plakat, nisam hteo ni da ga uzimam ...

@crusader84: Videh ti na myspace-u sliku sa Asisom, mene mrzelo da ostajem ispred da ga chekam, a i smarach, on je najnekomunikativniji od svih njih. ;)

 

Edit : Hahhaha, Ana i ovde te ima. xD Kada videh lokaciju " Uzhice " bilo je samo wtf, ko je ovo ? :D

Pa ja sam ishao na koncert, trebala si ici ( tim pre shto Frubi reche da su veoma male shanse da ih ponovo dovede, a ne znam ko bi njih doveo ovde sem Legacy-a ), i ja sam isto ishao sam pa sam naishao na komshiju koji obozhava Haggard i znao sam da ce ici na koncert i bio sam sa njim. ;)

Edited by TopOfTheMorning

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@crusader: i jesi OPET bio u prvom redu???XD jedva chekam neki koncert gde cjemo se gurati za prvi red....once again xD i na kraju oboje zavrshiti u istom, a ja zavrshiti sa palicom Casey Grilla :PPPPP

a plakat ti ne dam :P mnogo mi se lepo uklopio na vratima. sa druge strane je legacy festival, dao mi ortak jedan poshto ih je kachio po uzhicu:D

 

@nemanja: eto i tebe ovde :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...

Iz oficijalnog newsletera

 

5. HAGGARD EUROPEAN TOUR IN FEBRUARY 2010

 

Haggard will not rest long after the latin american tour:

In february 2010 the Haggard European Tour will start.

 

The tour will includes the following countries:

Germany, Italy, UK, Austria, Switzerland, Netherlands, Belgium,

Czech Republic, Hungary, Bulgaria, Serbia, Romania and Greece.

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajmo redom:

 

- postoji audio snimak certa Haggarda, to ko jos nema, PM

- Asis je car, vredelo ga je cekati, slikao sam se i ja sa njim, i uopste nije nekomunikavitan (double negative FTW)

- ko je bio u prvom redu, propustio je da vidi Asisa i ostale kad su sisli u publiku za vreme Herr Manneliga

- dolaze ponovo? Jeeeee. Valjda samo nece biti istog dana kad i Depeche u Zagrebu niti do 2 dana pre i posle.

- Manuela, uuuuh :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 11 months later...
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...