Jump to content

Haggard


Recommended Posts

Tako treba kombinovati metal sa drugim pravcima, a ne kao ona New Wave sranja sa elektronikom ili rapom...

 

Tako je Laky! Nisi pomenuo one smradove Alas koje i ti i ja preziremo, a koji su isto sramota za kombinovanje metala sa drugim muzikama!

 

Kako su samo gadni ovi novinari iz Explosive-a... ccc...

 

8) :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Pa i ja sam mislio da je demo,ali su ga ne jednom sajtu okarakterisali kao album.A i ima mnogo pesama da bi bio demo.Nije ni bitno jer sam ja bolestan po pitanju nalazenja svih albuma neke grupe smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif,pa me zanima gde i kako bih mogao da ga nabavim.Vidim da ga Gothic Angel ima.Jel postoji mogucnost da ga ja negde narucim ili da mi ga narezes,naravno ako mozes i ako si dobre volje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jako zanimljiv bend,tj.zbor bi se moglo reci (ako se ne varam ima cak 12 ili 16 clanova tako nesto).

Imam aweking the centuries i thou shall...i zaista sam uzivao slusajuci tu divnu muziku zbilja.U zadnje vrijeme ih nisam bas cesto slusao,no svjedno su mi veoma dragi,a posebice jedna stvar... :?

hmm...in a fullmoon procession ako se ne varam. laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzika je super zamišljena, vraća me u daleku prošlost i opuštam se razmišljajući da sam negde tamo vekovima daleko od civilizacije okružem čarobnjacima, okultnim magijama u mestu naseljenim zmajevima i sve ostalo što ide uz to...

 

još kad zamislim one tamošnje nazovi KAVANE !!!!! :mrgreen::mrgreen: IHHHHHHHHHHHH.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haggard je fenomenalna grupa. Bas je super sto im je klasicna muzika osnova. Meni je omiljena pesma Cantus Firmus u a-molu, ne samo zato sto je u mom omiljenom tonalitetu, nego, sve, cela kompozicija, savrseno, e da i svidja mi se rekvijem, odlicni su zaista... biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dobio sam DivX "Awaking Of The Gods" .... pa ljudi ono nije normalno !!!!! Kakav zvuk !!! Kolko su oni mocni uzivo pa to je ludilo !!!! POnajbolji koncert koji sam video u zadnje vreme. Kompletan kamerni orkestar svira, onaj baja ima odlican vocal, soprano ribe su otpevale za desetku. Ne znam gde je koncert bio, ali ocigledno je u pitanju neka juzna amerika ili Mexico, jer je u publici bila neka gomila indijanaca, koji su usput znali sve pesme icon_smile.gif Ko nije nabavio ovaj koncert nek nabavi pod hitno, jer je tesko naci nesto slicnog kvaliteta. Widdows tour od Tristanie nije los, ali ovo je mnoooogo bolje !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

solicitor Posted on Mar 25 2004, 09:02 AM

  Dobio sam DivX "Awaking Of The Gods" .... pa ljudi ono nije normalno !!!!! Kakav zvuk !!! Kolko su oni mocni uzivo pa to je ludilo !!!! POnajbolji koncert koji sam video u zadnje vreme. Kompletan kamerni orkestar svira, onaj baja ima odlican vocal, soprano ribe su otpevale za desetku. Ne znam gde je koncert bio, ali ocigledno je u pitanju neka juzna amerika ili Mexico, jer je u publici bila neka gomila indijanaca, koji su usput znali sve pesme  Ko nije nabavio ovaj koncert nek nabavi pod hitno, jer je tesko naci nesto slicnog kvaliteta. Widdows tour od Tristanie nije los, ali ovo je mnoooogo bolje !!!! 

gde si ga naso ja to jurim vec 3 godine bre?pricaj rezi sta oces dajem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...