Jump to content

Haggard


Recommended Posts

user posted image

 

01 All'inizio è La Morte

02 Menuetto In Fa-Minore

03 Per Aspera Ad Astra

04 Of a Might Divine

05 Gavotta In Si-Minore

06 Herr Mannelig

07 The Observer

08 Eppur Si Muove

09 Largetto / Epilogo Adagio

10 Herr Mannelig (short version)

Edited by Hérétique

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono je valjda Galilej zuba.gif.

(Mozda gresim, ne pamtim lica najbolje, ali Nostradamus sigurno nije!)

To i ne bi napravilo mnogo veliku razliku u mojoj surovosti prema njima... Nek se posvete istoriografiji i objavljuju lepe eseje... Smaraju me jezivo, jebiga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, razlicito ljudi kapiraju muziku, a i muzicare zanimaju razne stvari. Neko se bavi viskijem, zurkama i ribicama, neko je opsednut smrcu, neko Tolkinom a neko istorijom ... Ja zato textove i ne gledam da se ne bih nervirao, samo pojacam i uzivam icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cula sam da postoji album koji prethodi And thou shalt trust...the seer.Da li neko mozda zna gde se moze nabaviti??????? icon_confused.gif

Ja sam ga nabavila pre par nedelja...fantastican je... iskreno textove sam tek printovala i nisam ih analizirala...sto vec neko rece samo pustim jako i uzivam... i vala fantasticno zvuci icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zato textove i ne gledam da se ne bih nervirao, samo pojacam i uzivam icon_smile.gif

Tekstove?? icon_smile.gificon_smile.gif

 

Inace, odgledah sinoc "Awaking the Gods" i - :vratite mi shock smajlija!!: . Non stop sam proveravala odnos slike i zvuka ubedjena da oni, u stvari, pustaju traku i oponasaju sviranje na sceni. Neverovatno! Identicno , uz par detalja, sa studijskim snimcima, samo mocnije. Scenski nastup, naravno, nije mogao mnogo drugaciji biti no-statican, no, to nimalo ne smeta. Par zamerki- Asis Nasseri izgovara previse "Thank you" za moj ukus, uopste, puno prica. Smetaju mi i one digresije u vidu prikazivanja nekih meksickih relikvija, zalaska sunca itd. (pobogu, Pompeja je snimljena 30 godina ranije i mnogo, mnogo bolje.. :roll:)

No, icon_da.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ga nabavila pre par nedelja...fantastican je... iskreno textove sam tek printovala i nisam ih analizirala...sto vec neko rece samo pustim jako i uzivam... i vala fantasticno zvuci icon_wink.gif

Zar ti volis death metal?

Tekstovi su interesantni, nemaju nikakve veze sa Nostradamusom icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa obzirom da na tom albumu ima Requiem u D-minor-u izmedju ostalog mozda mi je spisak zeznut, posto sam disk dobila. A Awaking the centuries ima dosta klasike... ispravite me ako gresim?

Album pre And Thou Shalt Trust... the Seer se zove Progressive i ima sledece pesme:

1. Charity Absurd

2. Mind Mutilation

3. Incapsuled

4. Progressive

5. Daddy Was Her First Man

 

Album koji ima pesmu Requiem in D-Minor je bas And Thou Shalt Trust... the Seer. Nesto si pogresno razumela kada je Teodora pitala za album pre ATST..tS, koliko vidim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e skoro mi je stigao onaj live i ja sam bio u neverici sto se tice vokala deluje ne realno da je ono live ali ...

nemam reci odlicni su i ono zaista treba gledati uzivo ako se ukaze prilika.

jedva cekam da dobijem novi album.

ONO JE PLAY BACK I PRERADJIVAN SNIMAK U STUDIJU. TACKA.

 

Neverovatno jadan potez. Stvarno sam se razocarao... MIslim, da li zaista toliko lose zvuce, da se ne usudjuju ni staviti live kako treba? Ono sve super izgleda za kakav spot, ali za live je nistavno.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...