Jump to content

Haggard


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pre par dana sam slusala Haggarde uzivo icon_smile.gif)) bilo je 18 muziacara na stage-u ono je bio neverovatan dozivljaj icon_smile.gif) Verujte kako zvuce na albumima nije nista za zvuk koji imaju uzivo ZAKON da ne verujes da neko moze zvucati bolje uzivo nego na albumima koji vec imaju odlicnu produkciju ... Sve se desavalo u jendom malom klubu u Minhenu atmosfera je bila domaca skroz , Aziz se kretao svuda po klubu kao i ostali clanovi benda ...ne pate od sindroma zvezda mnogo su cool. Scena je bila ogromna sa brdom ozvucenja fantasticno ...Predstavili su "Eppur Si Muove" album je odlican icon_smile.gif)) a nakon toga su odsvirali par starijih hitova ... neverovatan koncert sve u svemu ...svima preporucujem nov album icon_smile.gif ako nekom bude trebao moze da se nareze ...

 

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mega, mega, mega, mega!!!!!

Mislim da nemam sta vise da kazem..... icon_rockdevil.gif

 

Skroz su skladni, skoro savrseni.....

 

''Awaking the Centuries'' RULZ!(Ako cemo u hip-hop fazonu icon_smile.gif )

 

Dajte 'vamo novi album, to bih bas bila zainteresovana da cujem....

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_twisted.gif Eppur si muove (ipak se krece) dobar album, mada su im prethodna dva barem za klasu bolja. Tema albuma je po mojoj slobodnoj procijeni Kopernik, pa zato vjerovatno i dio tekstova na italijanskom.Za nijansu su brzi i manje ima onih laganih klasicnih dijelova. Sve u svemu vise nego dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzvišene sile mogu svojim nadvišenim jezikom opisati tu

muziku, ali svaki smrtnik koji čuje te reči, raščlanjuje se i

nestaje nemogavši da izdrži takvu promenu pritiska

okruženja. Ne želim da znam koliko su savršeni, ovo što ja

vidim mi je sasvim dovoljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_twisted.gif Eppur si muove (ipak se krece) dobar album, mada su im prethodna dva barem za klasu bolja. Tema albuma je po mojoj slobodnoj procijeni Kopernik, pa zato vjerovatno i dio tekstova na italijanskom.Za nijansu su brzi i manje ima onih laganih klasicnih dijelova. Sve u svemu vise nego dobro

Koliko se ja secam, na omotu albuma (a i na mojoj majici icon_razz.gif) je Galileo Galilej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...