Jump to content

Ill Niño


Recommended Posts

nauci da citas!

 

nisam ni rekao da je svaki zvuk muzika, nego da je svaka muzika zvuk!

 

a sad mi objasni sta znaci ovo

 

Stvar je u tome sto previse znacaja pridajete zvuku, a manje muzici.

 

ja mislim da mi bas pridajemo vise znacaja muzici posto nam je muzika vaznija od stima, za razliku od tebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

a meni je spot za this is war bash dobar icon_biggrin.gif , kad ga uporedim sa prethodnim, what you deserve. ne znam zashto, ali uvek sam vishe voleo jednostavne spotove, koji nemaju neku posebnu prichu, vetj je samo bend u njima ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

What you deserve jeste glup spot ali ima priču i nije mi dosadno kad ga gledam. This is war je prilično jednoličan... Mada i spotovi bez radnje mogu da budu savršeni tipa What comes around koji je neprejebiv meni icon_da.gif

Mislim, puni su para, mogli su i skuplji spot da odrade...

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

jao....pa tek sad mi je palo na pamet da pogledam da li ih neko slusa na forumu......

 

mnogo sam ih zagotivio ali imam samo jedan album....nekako sam pasivan sto se tice nabavke nekih stvari.....i jos ovaj Dial-up...ko da sam u kamenom dobu....

najgotivnija mi je How can i live......ali sviram tek nesto malo...pa mi skidanje na sluh ne ide......jel zna neko gde mogu tab za ovu da skinem ??????.....

i naravno gotivnija mi je spanska verzija.....medjutim, ja sam mislio da su samo preveli......a u stvari veci deo texta je promenjen........HA....fora....sad trazim prevod za spanski.... wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, pa nabavi i ona 2 druga albuma, vrh su, nema pesme koja ne valja.

How can I live je shit pesma u poredjenju s ostalima. Spanska verzija je ok, koliko god je to moglo da se ocuva. Najbolja je spanska verzija What comes around, najjaca je. Mada u zadnje vreme slusam samo No mas control, Chris je pevao s onim Roadrunnerom icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste da su svi pevali na engleskom ali ajde icon_smile.gif

Hahahahha, pa pevali su na engleskom oni koji ne znaju spansku icon_razz.gif a neki ovde znaju i spansku icon_biggrin.gif

 

Ja sam namerno trazila spansku, ako vec pusti tu pesmu da bar bude tr00 pa da niko ne zna tekst icon_twisted.gificon_razz.gifevotigana.gifmhihi.gif

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi, u onom polumraku Defke i ja smo izgledali tru, jer smo pevali sve vreme. A ko od onih pijanih ljudi zna da li pevamo na engleskom ili shpanskom? icon_razz.gif

 

A da uchim shpanske verzije pesama Ill Nina... nije kao da sam toliko zaludna icon_biggrin.gif

Edited by DevouredSoul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chek, je l' sam negde rekla da ti to radish? ph34r.gif

Relax malko... icon_wink.gif

Nisi rekla al tako se izvuce iz konteksta icon_wink.gif

 

U fazonu, oni koji ne znaju spansku verziju su kul, a oni koji znaju su zaludni icon_smile.gif

 

icon_cool.gif

 

Mada da se ja pitam ne bi se nikad How can I live, God save us i What comes pustio u Kstu ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da, mi shto ne znamo shpansku smo tr00 orangelistening.gificon_rockdevil.gificon_smile.gif

Ne, tr00 smo mi sto znamo spansku icon_twisted.gificon_smile.gifmhihi.gif

 

Chipika je nas saveznik, stalno pusta extra pesme od Ill Nina, ne znam sta mu sad bi ph34r.gif

 

Posto sledece Rokanje pada na oko moj rodjendan ima da bude brdooo Ill Nina kao rodjendanskih zelja za mene icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...