Jump to content

Ill Niño


Recommended Posts

taj best of je vec izasao... bar na netu ako nista drugo (ne znam dal je zvanicno izasao, a i mrzi me da gledam) i evo spiska:

 

01 What Comes Around

02 Unreal

03 God Save Us

04 If You Still Hate Me

05 Liar

06 This Times For Real

07 How Can I Live

08 Cleansing

09 Te Amo I Hate You

10 What You Deserve

11 This Is War

12 Turns To Gray

13 Corazon Of Mine

 

sto se mene licno tice, mogli su ovu sredinu da izbace i popune pesmama sa prvog ili treceg albuma. mada da su i to uradili i dalje bi mi bilo glupo sto su ga izdali (i ne iz razloga sto su im kao sve pesme do jaja, jer to ne mislim.... ni blizu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj best of 13 bi bio:

 

01. unframed

02. all the rigth words

03. in this moment

04. corazon of mine

05. everything beautiful

06. I am loco

07. rumba

08. liar

09. with you :wub:

10. nothings clear

11. predisposed

12. arrastra

13. red rain

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj spot jeste srannje tesko al ja mogu da nabrojim u ovom trenutku bar jos 5 sranje spotova a da su pesme odlicne, tako da to i nije neko merilo...

 

 

pony, ti pricas kako volis confession a sad cutis :):violent:

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa pazi, ja njih slusam relativno kratko (od jesenas), pa i nisam toliko kompetentan da bog zna kako diskutujem o njima i njihovim radovima, al ajd, evo: dopadaju mi se albumi revoultion i confession (s tim sto mi je revolution daleko bolji), novi album mi je sranje, kao i svi spotovi koje sam video.

Edited by ^Suicide_Pony^

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad sam videla da ILL NINO 22.06. ima cert u HR!

 

ne znam kolika ce biti karta ali ne verujem da ce biti mnogo bas...

 

ko stvarno jos hoce da ide, neka se javi, pa da se organizujemo da idemo zajedno. ja ovo propustiti necu! sve, sve, al ill nino :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni otpada sve ove godine zbog ill nina, i exit, i koncerti ovde... :(

 

jbg, al neke stvari imaju prioritet :wub:

 

mislila sam da mi se nikad nece ukazati prilila da vidim svoj omiljeni NU bend :redface: i tu priliku necu propustiti ni za sta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj spot jeste srannje tesko al ja mogu da nabrojim u ovom trenutku bar jos 5 sranje spotova a da su pesme odlicne, tako da to i nije neko merilo...

pa ja nisam ni rekao da im je pesma/album sranje zato sto je los spot, vec sam nevezano za prethodni komentar prokomentarisao i spot.

 

a sto se tice ill nino-a u zagrebu... pa ne bi isao, pa taman da je za dz. da je ovde i da je neka ok cena, otisao bi, ali samo pod tim uslovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj ortak Bojan koji voli Ill nina ne moze zbog vojske :(

 

nikola, treba da das bendu sansu. ispljuvao si ga bez osnova jer ne vidim preteranu razliku medju prva 2. to je taj isti zvuk. prosto ne mogu da skontam da toi se jedan dopada a drugi ti je shit a isto je prakticno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dao sam ja ovom bendu i preveliku sansu, jer ako obratis paznju cak sam ja i zapoceo pricu o njima, tj. otvorio sam temu, ali mi zaista nisu nista specijalno... e sad to sto su tebi bas ista prva dva albuma, mozda je to iz razloga sto ih BAS BAS BAS gotivis, pa ti teze ide da ih kako da kazem razdvojis, a mozda ti je i black iskvario culo sluha pa losije razaznajes zvukove/tonove i slicno ;) . meni u svakom slucaju ima razlike, ali bi bilo i suvise komplikovano da ti objasnjavam kako i zasto.

u svakom slucaju, smatram da nista nije dovoljno jako, pa cak ni ill nino u tvom slucaju, da bi se zbog toga nervirala, posto vidim da vec po drugi put spominjes moje ime. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, vidim da si ti otvorio temu :mhihi:

 

haha, ne nerviram se pri spominjanju tvog imena zaboga :) samo tesko shvatam da ljudi ne vole isto sto i ja :mhihi::ph34r:

 

:) black mi nije pokvario cula, naprotiv :muzicar: . to je kvalitetna muzika jako, nije to samo kucanje, ali sad nije bas mesto (ill nino tema)...

 

treba da cujes novi EP. izasao je relativno skoro. zanima me sta mislis o njemu, ako si ga cuo... ne mogu da kazem da se razlikuje nesto, ali meni je odlican. ima par obrada, jako dobro odradjenih. poslusaj, mozda ti se dopadne...

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ni ne mislim da se nerviras pri spominjanju mog imena, ali si rekla da obicno kad se iznerviras, da nekoga zoves punim imenom, pa odatle zakljucujem da se nerviras. a za black sam se, naravno, zezao, mada ja licno ne mogu da ga smislim.

 

however, imam ja taj EP, vec duze vreme i preslusao sam ga jednom, ali se cak ni ne secam na sta su zvucale one bese dve nove autorkse stvari. e za taj ep moze da se kaze da mu nisam pruzio sansu. poslusacu ga uskoro, pa cu da prokomentarisem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisi slusao prave black stavri. ko zna sta si cuo pa mislis da je sranje... :cool:

 

vidi pesme: arrastra, red rain i reservation for 2. ova prva je njihova i odlicna je. ako takav bude novi album bicu presrecna. ove 2 su obrade i nikad bolje zvuce, bolje nego originali... :da:

reservation for 2 je bas emo :wub: dok su ove dve bas veselije...

 

nemas puno da preslusavas, nema puno pesama na EPu, tako da baci pogled na ove 3 pesmice :opusteno::muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da ih nema mnogo. inace koliko se secam obradili su i faith no more.

 

EDIT: cuo sam vise stvari od black-a, ali mi ide na nerve ceo taj zanr sa svim bendovima zajedno i fazonom koji se provlaci kroz njega.

Edited by dr NIK@

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha. obradili su nirvanu., faith no more i petera gabriela tj. pesmu red rain koja je bruka!!!!

 

mada mi ove 2 ostale obrade i nisu nesto, za divno cudo... dok su ove njihove autorske: arrastra i reservation for 2 extra!

 

 

edit: nemoj na osnovu nekih bendova zakljucivati globalne stvari. ja ne volim satanisticki fazon koji fura vecina ali srecom ne svode se svi bendovi samo na to. gledas muziku a ne imidz benda. a ima dosta bendova koji stvaraju klasicnu muziku, mislim, ono je umetnost stvarno, sa sve simfonijskim orkestrima, a ne tupavo kucanje, corpse paint i raw vokal. sad bih ti preporucila nesto, i kad bi to cuo, odusevio bi se i ne bi mogao da verujes da tako nesto moze da se napravi... ali, veruj mi. :cool:

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj molim te nista da mi preporucujes od black-a. znam ja da nije sve kucanje, ali jednostavno to necu da slusam. ako obratis paznju. nemam ni jedan jedni post na black podforumu niti cu ikad imati.

ne interesuje me ni obican ni pagan, ni atmospheric, ni raw, ni depresive, ni bilo kakav vid black metala. (najveca moguca tacka)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...