Jump to content

Ill Niño


Recommended Posts

Slusao sam samo album Revolution/Revolucion,solidni su ali nisu bas cisti nu metal
Pa samo taj album i imaju laugh.gif

Nije imaju jos jedan koji su izdali samostalno(4. pjesme) laugh.gif

Znam ja za to, ali to nije pravi album vec nesto kao EP.

Znaci, imaju jedan album tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusao sam samo album Revolution/Revolucion,solidni su ali nisu bas cisti nu metal
Pa samo taj album i imaju laugh.gif

Nije imaju jos jedan koji su izdali samostalno(4. pjesme) laugh.gif

Znam ja za to, ali to nije pravi album vec nesto kao EP.

Znaci, imaju jedan album tongue.gif

Ako racunas MFKR od Slipknota kao album onda moras i ovo.Au stvari nije ni vazno jel album ili nije vazno je da ga ja nisam cuo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Oni su porijeklom iz italije.

Oni su poreklom iz Brasila a sto kazes da su kopija Soulfly-a to je zato sto imaju iste producente i istu izdavacku kucu ==> roadruner records !

 

Inace album im je super..... mada nikako mi se ne uklapa poslednja pesma sa celim cd-om.... znaci pesma With You

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije lose uopste nije lose

Neke pjesme su im jako snazne i ne mogu se svrstati u nu-metal jer po meni ne mogu biti u istom zanru u koje svrstavaju linkin park i slicna sranja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni su porijeklom iz italije.

Oni su poreklom iz Brasila a sto kazes da su kopija Soulfly-a to je zato sto imaju iste producente i istu izdavacku kucu ==> roadruner records !

 

Inace album im je super..... mada nikako mi se ne uklapa poslednja pesma sa celim cd-om.... znaci pesma With You

 

Ne vec zato sto zvuce kao soulfly

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije lose uopste nije lose

Neke pjesme su im jako snazne i ne mogu se svrstati u nu-metal jer po meni ne mogu biti u istom zanru u koje svrstavaju linkin park i slicna sranja

Pa jos mnogo dobrih stvari se ovde mesa sa LP-om, LB-om i slicnim, ali sta ces...Life's a Bitch :x 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Inace, zaboravio sam da spomenem jednu veoma bitnu informaciju vezanu za ovaj bend....

Dakle informaciju sam malo pre licno proverio, a ona glasi, "Novi gitarista grupe ill nino je ustvari bivsi gitarista Machine Head0-a Ahrue Luster"!!!

To je onaj kratkokosi tip sa leve strane u How Can I Live...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ill Nino (drugo n sa "talascicem") wink.gif su...pa kako bih rekao, super muzika, gitare, vokali, ritam pogotovu...ali nista novo, pomalo fancy a najednom heavy.Devojka sa zadnjeg spota jeste preterana wink.gif Sve u svemu, nije lose, svidjaju mi se, a uz to imaju i pojacanje kao sto je vec receno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...