Jump to content

Ill Niño


Recommended Posts

Daj ako neko nadje ceo novi album nek javi... icon_redface.gif

Mada ne sumnjam da je strava kao i prethodni. Citala sam neke recenzije na netu i komentare na novi album i oni kazu da ce biti malo jaci i da ce biti malo vise gitarskog zvuka... JEDVA CEKAM DA GA PRESLUSAM... icon_wink.gificon_redface.gif

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za one koje zanima evo vam link jednog super fan sajta. Ima finih stvarcica. Ne izgledabas nabudženo ali ima dosta dobrih fotki, informacija o njima a i značenja pesama pošto većina vas ovde tvrdi da Ill Nino imaju jednolične i priglupe textove što NIJE TAČNO, pa evo vam idite i uveritese šta su ljudi hteli da kažu...

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa zvanicno i dalje imaju dva albuma icon_mrgreen.gif

 

i ne znam... mogao bi da kazem da mi se za sada, prvi i ovaj novi kolju, ali drugi album im je ocajan.... i tesko da bi bas mogao da kazem da im je bilo koji album remek delo, al´ ajde.... razliciti su ukusi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa prvo sam video info, potom sam cuo da ga vec ima na netu i onda sam ga nasao, skinuo i preslusao.... kako bih inace mogao da ga komentarisem icon_rolleyes.gif

 

dao bi ti link, ali je bas ko za inat bas sad prso sajt.... ustvari idi na http://www.mediaportal.ru/ pa ga nadji sam... naravno, kad bude radio sajt, a verujem da ce uskoro

 

poz....

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam cuo this is war i sad mi nije nista jasno, niti sam ovo ocekivao posle confession-a

 

pesme je bas heavy, najheavy od svih njihovih koje sam cuo, i rif nije bas u njihovom starom fazonu plus ona dupla bas pedala koja kida a koju pre nisu uopste koristili (ne znam sta je bubnjar radio, vezbao ko lud?)

 

nesto se secam kad je Ahrue Luster (gitarista) presao iz Machine Head-a u Ill Nino zato sto je hteo da svira meksu muziku, pa mu MH nije odgovarao, to je bilo pre nego sto je izasao Confession, a vidi sad sta sviraju

 

anyway pesma je do jaja sjajno su spojili taj NWOAHM momenat sa svojim starim zvukom, jedva cekam da cujem album

 

NIK jesi ti u bg?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...