Jump to content

Kada i zašto ste počeli slušati black metal?


Swarthyard

Recommended Posts

Za sve su krivi Cradle Of Filth i njihov prelepi album "Midian".Kad god cujem Satanic Mantra',najezim seA jos i ""Her gost in the fog.Posle sam krenuo da se drogiram sa Dimmu Borgir,i Children Of bodom.

 

 

Hail Black Metal!Hail Cradle Of FILth! :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Jeste li primjetili da je 90% vas pocelo sa Cradle of Filth-om?
A poceli su jer su zeleli da budu opasni... biggrin.gifa: Pa,recite da nije tako. Zar necete uvek prvo pomisliti da je devojcica koja od 12. godine slusa Dimmu Borgir,naprednija/opasnija od one koja slusa npr. Maidene... smile.gif Cisto psiholoska stvar biggrin.gifa: smile.gif
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

maa........ja sam poceo sa sestrom da slusam Nirvanu i trazio sam zesce stvari..........i nasao Black.............omiljeni bandovi su mi immortal,Mayhem,Dimmu,The Stone,Ancient,Bathory.Burzum,Simargal,Opera IX i jos puno puno toga..........ako idete na krstaricu chat nace te me sa nickom Ischariah

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Ne slusam previse Black, u smislu 'milion grupa' i sl. tome, a zasto..... pa prirodno, ides u najextremniji oblik, jer ljudima kao meni dosadi ono 'lakse'.. icon_biggrin.gif

Isti fazon kao i sa uopste slusanjem metala..... najverovatnije pocnes od rocka, pa ides teze i teze... i eventualno, ako imas otvoren um i zelju za dalje (najtezim), dodjes dotle, u ovom slucaju Black Metal-a... icon_biggrin.gificon_wink.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u tome i jeste stvar imala si srecu "da preturas pa kasetama jednog black&death metalca".Kad sam ja imao 13 godina bio sam na Ribljoj Corbi a metal niko u okolini i u osnovnoj nije slusao :ne: .Ne zelim da zvuci pateticno ali jednostavno kako mozes da cujes da postoje neke stvari koje niko u okolini ne slusa.Da ne pricam o tome da ako je i bilo reci o tome sve se zavrsavalo na tome "narkomani i satanisti",dobro ovo poslednje je postalo zanimljivo kad sam shvatio o cemu se radi icon_da.gificon_twisted.gif

U gimnaziji je bio samo jedan lik(pored mene) iz moje generacije koji je slusao metal 8O

Gotovo identican slucaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne slusam ga nesto dugoooo sad. I ne slusam brdo underground bendova. Trenutno slusam aktivno od blacka samo Emperor i Borgira. Ostalo...po malo. Ne opterecujem se da saznajem za neke sad bendove. U zadnje vreme prestajem da se lozim na black. Vise nisam u fazonu da nosim majce itd. Ali ima stvari koje cu slusati jos dugo vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko da je vazno kada je neko poceo... niko se nije naucen rodio, kad cujes cujes, ako ti se svidi slusas, ako ti se ne svidi, ne slusas i kraj...

Sad kao ja sam iskren a ti si pozer ja to slusam 6 meseci duze od tebe... ( ionako znam za par opakih blackerki koje su bile fanserke nikad gore, il jos gore, sa blacka presle na fancy... strava... )

Inace i ne slusam nesto black.... Ono CoB, Kovenant, Interfector, Bal sagoth nije losh.... Nista od toga zapravo i nije black tako da i ne znam sta radim na ovoj temi.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...