Jump to content

Tristania


Toksa

Recommended Posts

Gledah konacno neke malo kvalitetnije sninke sa jutjubeta, na kijma Meri peva nove pesme, i moram reci da nije nimalo losa, bar koliko mi se za sada cini. Vidi se da su napustili svu atmosferiku, i da se okrecu malo energicnijoj muzici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da hoće, ne bi mogla. Nisu mi jasni ti bendovi... Kako se promeni pevačica, svi potpuno promene stil. Meni se ovo novo uopšte ne dopada. To nije ona Tristania koja je nekad bila, jedini bend za koji sam mogla da kažem da je pravi gothic metal. I mogu da pljuju po Vibeke koliko hoće, da im nije potrebna i slično, činjenica je da je devojka otišla a da su oni propali. Doveli su ovu hipi-jadnicu i jadniji su nego što sam ikad pomislila da će biti. Krivo mi je, mnogo, ali to je istina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledah konacno neke malo kvalitetnije sninke sa jutjubeta, na kijma Meri peva nove pesme, i moram reci da nije nimalo losa, bar koliko mi se za sada cini. Vidi se da su napustili svu atmosferiku, i da se okrecu malo energicnijoj muzici.

 

Ja pregledah takodjer, iako se Meri vise trudi na bini od Vibekice, tesko da peva njene deonice na visokom nivou. Mozda jedino Angellore, ako se secam tog snimka iz Rusija na tjubu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nemogu da nadjem nijedan njihov koncert sa vibeke sem onog widows tour......... ako neko ima neka postavi linkove......uzasno mi nedostaje stara tristania :frown:

 

Mislim da, sem nekih bootleg klipova, nema oficijelnih snimaka iz tog perioda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

tuga... disperija...

 

Mozhda da probate Draconian?

Trail of Tears su izdali jako kvalitetan album ove godine...

Celestial Crown ima par dobrih pesama... ( A Wish, Under the black Sun, So let thy will shall be ).

 

Shto se tiche beauty and the beast gothic-a to je to shto mogu da preporuchim.

A da... Zaboravio sam na Green Carnation. Vibeke peva u par njihovih pesama.

 

Mada za fanove gothica uopshteno, tu je nov album od Eternal Tears of Sorrow... ujedno jako kvalitetne solazhe, kontrast izmedju emotivnog zvuka klavijatura i hladnog i oshtrog growl-a :). Chisto savrshenstvo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

ovima nov album izlazi 25.avgusta,koliko vidim

 

kakva li je ova nova pevacica?jel ju slusao neko?

 

Ako nisu promenili Mary Demurtas, to je odličan eurovision kvalitet, poželjan za svaku reinkarnaciju Lacuna Coil. :mrgreen:

Čak su mi i članovi vrlo simpatični pojedinačno, sa njihovim malim video objavama i norveškim pejzažima, smirenošću zemalja sa visokim standardom i sl, ali muziku ne mogu da prihvatim. Uglavnom zbog toga što ne volim Lacuna Coil pop-goth-rock-šta-god hibride.

Toliko... a mnogo je već i ovako :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evo upravo lsušam novi album Rubicon pa slede commenti.

Ova prva psma ''Year of the Rat' i nije tkao baš loša...

 

Pa ok je ova nova Tristania drugačije nego što su sve radili do sada. Mračniji je sigurno nego predhodna izdanja. I zapravo nije loš, slede recenzija pa intervju.

Produkcija za sve pohvale!

 

Ok, sad preslušah manje više ceo album. Ko voli tripuozniji gothic neka obavezno prelsuša ovo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo upravo lsušam novi album Rubicon pa slede commenti.

Ova prva psma ''Year of the Rat' i nije tkao baš loša...

 

Pa ok je ova nova Tristania drugačije nego što su sve radili do sada. Mračniji je sigurno nego predhodna izdanja. I zapravo nije loš, slede recenzija pa intervju.

Produkcija za sve pohvale!

 

Ok, sad preslušah manje više ceo album. Ko voli tripuozniji gothic neka obavezno prelsuša ovo!

 

Imenjace, kako se uklopio Kjetil u celu pricu? Mene je njegov vokal odusevljavao u Green Carnation-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imenjace, kako se uklopio Kjetil u celu pricu? Mene je njegov vokal odusevljavao u Green Carnation-u.

Pa sad, ja ne znam tačno ni ko je taj čovek po imenu xD ali meni ov zvuči sasvim ok. Malo me podseća, evo sad pričam Grajvu, na rneke sporije pesme Sirenije sa albuma Nine Destenies and Downfall. Definitvno u par pesama ima tog starog vajba!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad, ja ne znam tačno ni ko je taj čovek po imenu xD ali meni ov zvuči sasvim ok. Malo me podseća, evo sad pričam Grajvu, na rneke sporije pesme Sirenije sa albuma Nine Destenies and Downfall. Definitvno u par pesama ima tog starog vajba!

 

Kul, samo da ne upadne jos jedan bend u Gothic\Pop zamku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kjetil nije ni blizu svoje genijalnosti u GC ovde, naravno, jer ni muzika nije blizu.

Učinio se pomak od prethodnih nekoliko failova ali ima još traga tog zvuka mada ruku na srce, jesu se potrudili, ima nekih lepih deonica.

 

Sta znam, sacekacu da cujem album, ako nista drugo onda bar zbog Kjetila. :bigblue:

 

Volim tog celavog skota. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...