Jump to content

Tristania


Toksa

Recommended Posts

Metno sam da se skida, pa ako neko bude ljubazan da oslobodi slotove i ja bi danas mogo da cujem kako zvuci novi album. Svi se slazu da je Widdows Weeds vrh muzike. Videcemo sta ce da uradi nova ekipa bez Mortena.Inache, novi album se zove Ashes.

 

Evo covera malenog ... shity je

user posted image

 

... a evo i prve recenzije nakoju sam naleteo bez mnogo kopanja.. ne znam kolko je merodavna. Koga zanima nek stisne OVDE

 

Nestrpljivi mogu cuti par delova pesama i jednu celu na oficijelnom sajtu benda .www.tristania.com ... ovo sto sam ja cuo nije ni za qrac ... nadam se da je ostatak malo zivlji.

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okej, ali to je sve (i više) rečeno na prethodnih stranama icon_wink.gif.

 

Nego, zar ti se ama bas nikada nije desilo da opet iskopas posle duzeg vremena neki album koji ti je prilicno degutantan i pozelis ponovo da ga preslusas cisto da bi video da li su ti stavovi ostali isti ili si u principu potcenio album?

 

Pa ne baš, obično ga se otarasim najduže posle nedelju-dve.

 

 

@Spameri: Warn je za spamere evotigana.gif.

Edited by Hérétique

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusao sam 2.Equilibrium i 6.Shadowman i obe su spore do bola. Ako je ceo album ovakav bice prilicno dosadan. Slabo ovde neke emocije ima bar na prvo slusanje. Ne iskljucuujem mogucnost da mi se vremenom svidi jer volim ovaj fazon muizke, ali za sad deluje bas bledunjavo i shaputavo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo na ovom albumu su pokazali da nema nista bez Mortena. Meni se WoG ne svidja previse, ali je ovo novo bledo, bezlicno, dosadno ... skinuh ceo album, al cini mi se da je mnogo los. Mozda se svidi nekom ljubitelju dooma... vise je u tom fazonu. Meni je ovo dosadno. 7 pesama , 42 minuta, cin mi se da je ovo odradjivanje posla. NAravno, rano je za neke dublje zakljucke, ali prvi utisak je otuzan.

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo na ovom albumu su pokazali da nema nista bez Mortena. Meni se WoG ne svidja previse, ali je ovo novo bledo, bezlicno, dosadno ...

WoG je odlican, ali to mi ne menja misljenje da Beyond the Veil vrh! Nije da nema nista bez Mortena...

Bend Sirenia koji je osnovao posle napustanja Tristanie, je apsolutno fantastican icon_da.gif Hvala Gotivnom na rezanju icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...