Jump to content

Immortal & Abbath


Frankenchrist

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Meni dosta monoton album, ali mogu da skontam što se ljudi ovde lože na ovaj krljačkiji pristup. Daleko od toga da je album loš, više drži pažnju nego onaj Demonaz Norse album, vokali su iznenađujuće mračno-super, samo mi nema ništa ovde čemu bih se preterano vraćao, a to opet podseća na stari Immortal kome baš retko imam želju da se vraćam.

 

Obrtao sam ovih dana ASF u kolima i sasvim mi je dobar taj album još uvek. I rifferskiji i po pesmama ozbiljniji nego NCG.

 

A opet sa treće strane ima i to što živimo u svetu gde postoji Immortal album bez Abbatha. Što reče moj vrli drugar, kao da SYL se oformi i izda album bez Devina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan je album, baš ogoljen i jednostavan ali nekako epski, nadrkan i hladan/mračan. Baš su uboli atmosferu koju su hteli da dočaraju. Demonaz rasturio sa vokalima, mnogo ozbiljnije to zvuči od onog Abbathovog prđenja. Ko je kod Immortala tražio neku preteranu varijabilnost, taj je promašio bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnogo ozbiljnije to zvuči od onog Abbathovog prđenja. Ko je kod Immortala tražio neku preteranu varijabilnost, taj je promašio bend.

 

Mislim da ljudi imaju problem što mešaju Abbathovu javnu laidback personu, koja je blackmetalcima očigledno teška stigma, sa njegovim muzičkim outputom. I tu uključujem i songwriting i vokale. Ako ćemo realno, Demonaz ne radi ništa svoje ovde nego samo radi najboljeg mogućeg Abbatha koji može.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ćemo realno, Demonaz ne radi ništa svoje ovde nego samo radi najboljeg mogućeg Abbatha koji može.

 

Ако ћемо реално,демоназ овде ради све супротно од овога што си написао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Safe sounding album, kao sto je to bio Northern Chaos Gods ali on je uoj sigurnosti ipak meni zvucao malo uzbudljivije jer se davno bend pod tom zastavom nije javljao, Abbathless or not.

Ovde Abbath igra na sigurno ali pesme ne preterano zanimljive, tako da mi je gospon Demonas ipak pobedio u imaginarnom takmicenju.

Vise bih voleo da se I rezurekta ali Abbathu ocigledno dobro ide s ovom pricem, iskreno voleo bih pogledati uzivo jer verujem da same pesme bolje zvuce plus kao bonus njegovo lupetanje tako da neka ga, nek radi pod ovim imenom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...