Jump to content

Immortal & Abbath


Frankenchrist

Recommended Posts

Preslusao sam prva dva PH i DFM i sta znam onako...dobro je iam stvarno dobrih pesama,sidjaju mi se Abbathovi vokali....ali pravo otkrovenje je "Blizzard Beasts" jeeebote e ovo je METAL! :twisted:

Omiljena sa albuma mi je Mountain Of Might...jezivo je dobra...jedino sto kvari album je ona zadnja (dugog imena na "F") ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frostdemonstorm.

Nije ni to losa pesma, u stvari sve su dobre, a ako cemo da biramo najbolje onda su to Blizzard Beasts, Nebular Ravens Winter i Mountains Of Might. Ostale koliko god bile dobre, ipak su za klasu ispod. Taj album ima vrlo cudnu produkciju, nekako "prigusen" zvuk. Ali zato riffing.. kad gitare krenu da idu na sve strane u nekim trenucima... odlicno.

 

 

Ti novi albumi nista ne valjaju... :ne:

 

Covece pa ti lud! biggrin.gifa: biggrin.gif ATHOW je jedan od najboljih albuma BM-a ikad! Dobro, posle njega je izasao Damned In Black, pomalo neocekivano, bar za mene, jer je album bio dosta agresivniji, tako da ga nisam zagotivio iz prve ali posle par slusanja, mogu reci da je odlican.

Na Sons Of Northern Darkness se nalaze neke pesme koje su najbolje njihove pesme ikad, kao sto su Antarctica, Beyond The North Waves i In My Kingdom Cold.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti novi albumi nista ne valjaju... :ne:

 

Covece pa ti lud! biggrin.gifa: biggrin.gif ATHOW je jedan od najboljih albuma BM-a ikad! Dobro, posle njega je izasao Damned In Black, pomalo neocekivano, bar za mene, jer je album bio dosta agresivniji, tako da ga nisam zagotivio iz prve ali posle par slusanja, mogu reci da je odlican.

Na Sons Of Northern Darkness se nalaze neke pesme koje su najbolje njihove pesme ikad, kao sto su Antarctica, Beyond The North Waves i In My Kingdom Cold.

 

Nemoj se zaludjivati time, prijatelju :ne: :ne: :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...